Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2023 Eurovision Şarkı Yarışması

Sizce Hangi Ülke ve Şarkısı Birinci Olacak?

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Blanka ve Lord Of The Lord 2010 yılında birinci olan Lena'nın Satellite şarkısını (maNga'cılar bilir o seneyi) cover yaptı.

İkisi de ayrı türde güzel yapmış. Lena da kimmiş?

Müzik dışında bir şey daha eksik diyordum sanırım şarkıda nakarat kısmında bir kadın sesi eşlik ediyor. Ben genel olarak ritmik müzik dinlemeyi sevdiğim için müziksiz pek benlik değil. Ama kampa alkışlamaya ve kedi sevmeye gelirim. :gamyon: @amaneden gelsin kampa oynamadığı survival oyun yoktur sanırım. Tecrübeleri lazım.
Dahası üniversitede hayatta kalma üzerine teorik bir teste de tabii tutulmuştuk. Forumdaşlarımın canı her şeyden öndedir. Sırtınız bende, gönlünüz ferahta, gözleriniz gelecekte olsun.

Dahası üniversitede hayatta kalma üzerine teorik bir teste de tabii tutulmuştuk. Forumdaşlarımın canı her şeyden öndedir. Sırtınız bende, gönlünüz ferahta, gözleriniz gelecekte olsun.
Son söylediğin güzel sözmüş. Hayatta kalırız, umarım.

Eline sağlık şuan daha iyi gibi pek bir sorun göremedim.
Teşekkür ederim usta. Olsaydı sana da Bisküvi gibi Spotify liste hazırlayacaktım. Spotify kullanıyor musun, bilmiyorum. Sonuçta sen de özel bir üyesin bizim için.

Anket bir buçuk gün sonra kapanacak. Katılmak isteyen varsa memnuniyetle beklerim.

Biraz da temsilcilerin şarkıları farklı tarzlarda söyleme biçimlerine değineyim.

@Bisküvi bu versiyonu nasıl bulursun bilmiyorum ama ben şarkıyı normal hâlinden daha çok sevdim. Şarkının söylenildiği ortama da bayıldım. Seni aramıza katıyorum, senin de katmak istediğin varsa söyle. Ben bir de beni kendine yakın gören @Keepr arkadaşımızı da katarım. Toplu kampa gideriz. Ben gitarımı alıp çalacağım, hep birlikte söyleyeceğim şarkıya eşlik edersiniz. Üstüne bir sürü kediyle tanışıp eğleniriz. Ne güzel olur. Güzel hayal!
Kedi, kamp ortamı ve müzik. Eksik yok şu cümlede. Çok isterim eşlik etmeyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık