Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1093 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyveyi yiyen şöyle olur diyorsun ama meyvenin 800 yıldır kendisine uygun birini bulamadığını söylemiyorsun. Luffy en başından bu meyveye uygun biriydi zaten.

Düne kadar Zoro > Luffy falan diyordunuz. ZKK hayalleri kuruyordunuz. Wano ile bunlar da bitti. Şimdi en iyi kurtulma yolu Luffy öldü demek tabi. Gelmiş samimiyet diyorsun. :D

Beğenmeyebilirsin bu arada. Bu dandik modu ben de beğenmiyorum.
Luffy öldü zaten.

Benim için sorun Luffy'nin Nika'nın güçlerine sahip olması değil.

Senin söylediğin şey güçle alakalı.

Sorun Luffy'nin Nika karakterine sahip olması.

Yani gittiği adaya özgürlük ve gülücük getiren özgürlük savaşçısı olması. Karakterini tamamen etkilemiş meyve.
Bir meyvenin uyanması için kullanıcısının karakterinin meyvenin kişiliğine uyması gerekiyor. Yani, meyve Luffy'nin karakterini etkilemedi. Luffy'nin karakteri zaten Nika'ya benzediği için uyanış geçirebildi.

Halbuki hepsi sıradan bileğinin hakkıyle gelseydi ne güzel olurdu.illa nepotizm illa önemli biri seni destekleyecek.
Olmaz, özel olmalı hepsi. Chopper ve Brook için de sıradan dedim, ama onlar da sıradan değil aslında. Biri insan özellikleri kazanmış bir hayvan, diğeri de yeniden dirilmiş ve yaşayan iskelet olmuş biri. İkisinin de dünyada eşi benzeri yok.

Olmaz, özel olmalı hepsi. Chopper ve Brook için de sıradan dedim, ama onlar da sıradan değil aslında. Biri insan özellikleri kazanmış bir hayvan, diğeri de yeniden dirilmiş ve yaşayan iskelet olmuş biri. İkisinin de dünyada eşi benzeri yok.
Mangaka, ilgi çekici olsun diye en olmadık geçmişlere sahip en anormal karakterleri tasarlamış doğal olarak. Sıradan düz ana karakterlerle okuyucuyu çekmek her babayiğidin harcı değil ne de olsa. Asıl rahatsız edici olan şey; kader temasının aşırı şekilde göze sokulması. İlahi bir güç(Plot) her şeyi ilmek ilmek tasarlamış gibi duruyor. Tesadüfe yer yok ve her şeyin bir sebebi var. Japon mangakaların kader takıntısı hiç bitmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık