Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1093 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim için sorun Luffy'nin Nika'nın güçlerine sahip olması değil.

Senin söylediğin şey güçle alakalı.

Sorun Luffy'nin Nika karakterine sahip olması.

Yani gittiği adaya özgürlük ve gülücük getiren özgürlük savaşçısı olması. Karakterini tamamen etkilemiş meyve.
Aklı gidip geliyor orası kesin.Yoksa Kaido kimsin sen diye sormazdı.;)

Luffy ve tayfasının benim gözümde çok bir kıymeti kalmadı. Tayfada sıradan diyebileceğimiz iki kişi var; Chopper ve Brook.

Luffy: Baba dünyanın en çok aranan adamı, büyükbaba Denizci Kahramanı, meyve dünyanın en güçlü meyvelerinden biri, akıl hocaları dünyanın en güçlü dört korsanından biri ve Korsan Kral'ın sağ kolu. Üvey kardeşlerinden biri Korsan Kral'ın oğlu, diğeri Devrim Ordusu ikinci komutanı. Anası da kesin önemli biri çıkar.

Zoro: Geçmişi tam belli değil, ama çok yüksek ihtimalle Kılıç Tanrısı olarak bilinen efsanevi samuray Ryuma'nın soyundan geliyor.

Nami: Geçmişi belirsiz, önemli birileriyle bağlantısı çıkabilir. Bilinmesi imkansız hava olaylarını falan biliyor çünkü.

Usopp: Babası dünyanın en güçlü dört korsan tayfasından birinde önemli bir konumda. Babasının hayatında attığını vuramadığı olmamış. Kendisi de keskin nişancı.

Sanji: eskiden Dünya Hükümeti'ne bağlı olan Ferma Ülkesi'nin varislerinden biri. Babası zamanında dünyanın en büyük bilim insanı Vegapunk ile çalışmış. Gen eklemesi falan yapmışlar vs vs.

Robin: Dünyada antik dili okuyabilen tek kişi.

Franky: Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi gemi marangozu olarak kabul edilen Tom'un iki çırağından biri, Pluton'u yapabilecek kapasiteye sahip.

Tayfanın güzelliğine bak.

Luffy çatı savaşında öldü mü ölmedi mi ? ( ciddi sorudur ben anlamadım şahsen )

Sesi duyulmuyor lafı öldüğüne işaret mi . Bunların açıklanması lazım . Teknik olarak Luffynin öldükten sonra Nikanın uyanması muhtemel. Bu meyve ile ilgili netlik kazanmayan şeyler var

Aklı gidip geliyor orası kesin.Yoksa Kaido kimsin sen diye sormazdı.;)
Samimi değiller reis.

Örnek atıyorum bir ceket düşün, diyorlarki bu ceketi giyen obur olur sonra ceketi biri giymiş sabah akşam yemek yiyor eee ne diyeceksin ?

Burada da meyveyi yiyen şöyle olur diyor eee öyle olmuş.

Yani bu kadar basit bir olay için sabah akşam kafamızı niye şişiriyorsunuz.

Nika'yı beğenen yani g5'i beğenen lastik meyvesinin değişmesini beğenen varsa beğensin ben beğenmiyorum.

Luffy ve tayfasının benim gözümde çok bir kıymeti kalmadı. Tayfada sıradan diyebileceğimiz iki kişi var; Chopper ve Brook.

Luffy: Baba dünyanın en çok aranan adamı, büyükbaba Denizci Kahramanı, meyve dünyanın en güçlü meyvelerinden biri, akıl hocaları dünyanın en güçlü dört korsanından biri ve Korsan Kral'ın sağ kolu. Üvey kardeşlerinden biri Korsan Kral'ın oğlu, diğeri Devrim Ordusu ikinci komutanı. Anası da kesin önemli biri çıkar.

Zoro: Geçmişi tam belli değil, ama çok yüksek ihtimalle Kılıç Tanrısı olarak bilinen efsanevi samuray Ryuma'nın soyundan geliyor.

Nami: Geçmişi belirsiz, önemli birileriyle bağlantısı çıkabilir. Bilinmesi imkansız hava olaylarını falan biliyor çünkü.

Usopp: Babası dünyanın en güçlü dört korsan tayfasından birinde önemli bir konumda. Babasının hayatında attığını vuramadığı olmamış. Kendisi de keskin nişancı.

Sanji: eskiden Dünya Hükümeti'ne bağlı olan Ferma Ülkesi'nin varislerinden biri. Babası zamanında dünyanın en büyük bilim insanı Vegapunk ile çalışmış. Gen eklemesi falan yapmışlar vs vs.

Robin: Dünyada antik dili okuyabilen tek kişi.

Franky: Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi gemi marangozu olarak kabul edilen Tom'un iki çırağından biri, Pluton'u yapabilecek kapasiteye sahip.

Tayfanın güzelliğine bak.
Halbuki hepsi sıradan bileğinin hakkıyle gelseydi ne güzel olurdu.illa nepotizm illa önemli biri seni destekleyecek.

Luffy çatı savaşında öldü mü ölmedi mi ? ( ciddi sorudur ben anlamadım şahsen )

Sesi duyulmuyor lafı öldüğüne işaret mi . Bunların açıklanması lazım . Teknik olarak Luffynin öldükten sonra Nikanın uyanması muhtemel. Bu meyve ile ilgili netlik kazanmayan şeyler var
Belkide bu meyveyle uyanış açabilmenin tek şartı ölmektir xd
Öyle saçmasapan şeyler oluyor ki aklıma mantıklı bir şey gelmiyor xd

• Haha
Tepkiler: Tyr
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık