Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092: Tiran Kuma'nın Kutsal Toprak'a Saldırısı

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 97 64.2%
  • Orta

Kullanılan: 44 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 10 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:artiz: yav he he...

Kizaru'nun attığı tekme amirallerin hanesine kocaman bir eksi yazdı. Herif yeni dünyadan East Blue'ye kadar gerildi gerildi ordan geldi vurdu sonuç Luffy'den kan bile çıkmamış. Yonkou'lar bunları tavuk şiş yapar yer, bundan bu sonuç çıkıyor.

Oda göstermediği için kan çıkmamış diye yorumluyoruz demek. Aynen kesin çıkmamıştır.

Düşünsenize ölüyorsun... Nika diye bir adam geliyor seni elinden tutup kaldırıyor. Sonra bir anda eriyorsun tam mumya olacaksın... adam tekrar elinden tutup seni yeniliyor. Muazzam bir şey ya... birden aklıma geldi öyle yazayım dedim. Muhteşemsin Nika abim... herkese senden bir tane lazım...:gamyon:

Amiraller bir yonkou ediyorsa yonkounun yeni dünyayı yönetmesi bilgisi yanlış ve yalan bir bilgi miydi yani?

Düşünsenize ölüyorsun... Nika diye bir adam geliyor seni elinden tutup kaldırıyor. Sonra bir anda eriyorsun tam mumya olacaksın... adam tekrar elinden tutup seni yeniliyor. Muazzam bir şey ya... birden aklıma geldi öyle yazayım dedim. Muhteşemsin Nika abim... herkese senden bir tane lazım...:gamyon:
Düşünsene ölüyorsun… birden Chopper şırıngayı vurup kaldırıyor seni… şırınganın etkisi sona erince yine ölmek üzeresin… ama bu sefer Enma isimli bir kılıç tarafından kurtarılıyorsun… öyle bir kılıç ki sana haki açtırıyor… Muazzam bir şey ya… Sen deyince aklıma geliverdi, yazayım dedim. Muhteşemsin Enma Reis… Herkese senden bir tane lazım… :gamyon:

@Alpamis Luffy için çalışıyoruz bak, Luffy fanı değiliz belki ama artık bir Yonko olduğu için biz de Luffy’nin arkasındayız :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık