Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kumayı severim ya . Böyle görmek üzdü beni . Beni bırak Sakazuki gibi birini bile üzmüş .

E.oda neden Kumaya bu kadar yükleniyor anlamıyorum.

Ama sağlam dayanıklı çar. Helal olsun o kadar şeye rağmen hala ayakta .
Kuma, Mingo, Dof bunlar sağ kol ayarı karakterler. Fakat Kuma konusunda Oda bile ne yaptığını bilmiyor muhtemelen. Adam bir yerlerde gözüküyor, işkence görüp dayak yiyip başka bir yere gidiyor orda da aynı muamele.. Kaç tane karakterin kaç tane arcın içine etti bu herif. Yakalasam ağzını burnunu dağıtıcam karaktersizin!

• Like
Tepkiler: Tyr
Bir de luffy ile robot arası mesafe ne kadar ya, Oda harita çiziyordu önceden herkes şurda diye o da yok artık

Peki Garp nasıl yenildi sence? Kuzan çok da ileriye gitmeden yenmiş Garp'ı. O adadaki diğer kişiler Garp'ı indirecek saldırıya sahip değil. Kuzan yeri gelince vites artırıp yenmiş işte.
Garp kuzanla mı savaşıyordu ? Pizarroya yumruk atıyordu adam gülerek dövüş kaybedildiğini de sizden duydum. Garp, yaşlıyken bile Kuzandan aşağı bir karakter değil kesinlikle

Peki Garp nasıl yenildi sence? Kuzan çok da ileriye gitmeden yenmiş Garp'ı. O adadaki diğer kişiler Garp'ı indirecek saldırıya sahip değil. Kuzan yeri gelince vites artırıp yenmiş işte.
İkisi de birbirine ölümüne dalmaz aptal bir dövüştü. Garp kendini saldı Kuzan dondurdu konu kapandı. Coby yeni neslin öncüsü oldu bayrağı devraldı falan. Adamın meyvesi denk getirdiğinde tek atacak nitelikte fiziksel gücüyle hakisiyle aşmasına gerek yok illa.

Ben anlamadım bu Nika’yı.Neden tüm herkes şaşırmış şekilde yüz takınırken Kizaru sakin bir şekilde bakıyor.Bu Toon Force neye göre çalışıyor ve ne durumlarda etki etmiyor?
Çizdim oldu sistemi devam ediyor galiba Oda’ya bu rahatlığı veren ne merak ediyorum.

Ben anlamadım bu Nika’yı.Neden tüm herkes şaşırmış şekilde yüz takınırken Kizaru sakin bir şekilde bakıyor.Bu Toon Force neye göre çalışıyor ve ne durumlarda etki etmiyor?
Çizdim oldu sistemi devam ediyor galiba Oda’ya bu rahatlığı veren ne merak ediyorum.
Toon Force muhabbeti olduğunu sanmıyorum. Yüz muhabbeti ise inşallah azalarak biter. Kizaru'yu da öyle görmeyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık