Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1090 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lavlari jelibon yapiyorsa, akainu tekrar lav yapsin akainunun basi kel mi her sey lutfinin istedigi gibi olacaksa ne gerek var donanmaya amirale

ama istedigi gibi gidiyor gercektende
Ya ben Nika'yı yanlış anladım yada Nika'nın rakibi bu saatten yok. Ha ilerde Nika gibi aynı türden başka meyve yiyenler olur ancak o zaman rakip çıkar.

Cahilim o konuda , amirallere ekstra meyve uyanışı mı verildi bu seride?filmlerini ve romanlarını okumadım
Meyve uyanışları meyvelerin son formları dostum. Dof'un etrafını ipe çevirmesi Kata'nın sağdan soldan mochi çıkarması etrafını maniple etmesi vs. Logia uyanışı da hangi elementse artık etrafını o elemente çevirmek, kaplamak olur. Akainu ve Aokiji bunu yapmış zaten Punk Hazard'da. Bu adamların uyanışa sahip olmama ihtimalleri yok.

Logialar belki meyveyi yer yemez,dokunulamaz olabilir.(marvel ve dc de karekterler başına süper kahramana dönüştüren olay gelince öyle olduğundan diyorum)bilemem.burada tartışılmış.

Bende sandım kizaru ışıktan kopyalar yaratıyor,,akainu bulunduğü yeri volkan çıkartıyor sandım.

Ya ben Nika'yı yanlış anladım yada Nika'nın rakibi bu saatten yok. Ha ilerde Nika gibi aynı türden başka meyve yiyenler olur ancak o zaman rakip çıkar.
adam sivazladi mangayi bakma kimsenin oyle tepki vermemesine herkesin yillardir takip ettigi seri ondan kimse bir sey demiyor.

Madem basindan kurguladi bu meyveyi ulan impel downdan oncesine kadar neden kovalamadiniz,pesine amiral takmadiniz derler adama.

Meyveyi sonradan uydurdu keske buyuk bir tepki alsaydi boyle olmayabilirdi belkide.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık