Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger yalan söylüyor yani.
Roger, garpla ölümüne dövüştüklerini söyledi ama asla bunun aslını görmedik, işin aslını görürsek ancak öyle emin olurum. Ki bu konu hakkında yanılsamda gene benim işime gelir bu durum. Şuan için roger 98 ise garp benim için 96 flndir. Yakın güçte ama denk değil.

Wb'nin yendiği en güçlü kişi rastgele bir dev.

Haklısın. O yüzden Oda onun için Dünyanın En Güçlü Adamı demiş. Gemiden aşağıya atlayınca bütün Marine titredi, Sengoku ''en tehlikelisi'' dedi. Karakter gömmek için iyice seriyi rayından çıkartmaya başladınız yahu.

WB Garp'tan güçlü olsun ya da olmasın, artık bariz çizilen şeyler bile inkar ediliyor.

İdrak-i maali bu küçük akla gerekmez,Zira bu terazi bu kadar sikleti çekmez.

Boşa zorlama kendini.
Lan bu sözü böyle kıytırık bir manga tartışmasında kullanmana ayrıca saydıracağım da neyse sonra aramızda şey ederiz onu.

Kusura bakma ama redim wbye buradan ekmek mekmek çıkmaz. Çünkü yaptığı her şeyi meyvesiz bir şekilde yapan bir adam var karşımızda. Günübirlikçi rüzgarını hissettin zorluyorsun ama tutmaz.

Pizarro'nun meyve robin'e benziyor o zaman. Robin'de yetenegini kullanirken aldigi hasar kendine yaziyor. Hatta robin vs. pizarro diyebiliriz ilerisi için tam oturuyor.

Haklısın. O yüzden Oda onun için Dünyanın En Güçlü Adamı demiş. Gemiden aşağıya atlayınca bütün Marine titredi, Sengoku ''en tehlikelisi'' dedi. Karakter gömmek için iyice seriyi rayından çıkartmaya başladınız yahu.

WB Garp'tan güçlü olsun ya da olmasın, artık bariz çizilen şeyler bile inkar ediliyor.
Gençliğine bir şey demedim zaten. Marineford performans'ının anime yüzünden abartıldığını düşünüyorum.

Lan bu sözü böyle kıytırık bir manga tartışmasında kullanmana ayrıca saydıracağım da neyse sonra aramızda şey ederiz onu.

Kusura bakma ama redim wbye buradan ekmek mekmek çıkmaz. Çünkü yaptığı her şeyi meyvesiz bir şekilde yapan bir adam var karşımızda. Günübirlikçi rüzgarını hissettin zorluyorsun ama tutmaz.

Meyve muhabbetine Luffy fanı olarak fazla anlam yüklemiyor musun? Ayrıca Garp boş değil, kendisi bir D. soylusu. Her haltın kader ve kan bağına bağlandığı seride bunu niye göz ardı ediyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık