Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lan bu sözü böyle kıytırık bir manga tartışmasında kullanmana ayrıca saydıracağım da neyse sonra aramızda şey ederiz onu.

Kusura bakma ama redim wbye buradan ekmek mekmek çıkmaz. Çünkü yaptığı her şeyi meyvesiz bir şekilde yapan bir adam var karşımızda. Günübirlikçi rüzgarını hissettin zorluyorsun ama tutmaz.
Sözle ilgili duruma daha sonra ayrıca geliriz ama şunu kabul etmen lazım ki olayı meyveli meyvesize getirdiysen zaten tartışmayı kaybetmişsin :ehe:

Roger yalan söylemiyor üstteki mesajımda yazdığım gibi bir durum var, Garp Roger ile dövüşecek güçte biri zaten o güce ayak uydurabilir ama Rogerin bu konudaki Garpa olan tutumunu bilmek lazım .

Koby diyor ki amiral olmak istiyorum Luffyde korsankral ile dövüşeceksen azı olmamalı diyor. Yani benzer durum olabilir bence .

Zaten benim yıllardır savunduğum şey amiral yonkou aynı kulvar adamlar . Bunların biri diğerini pekala şansı var.

yalnız şunu kabul etmek lazım, Roger ve WB ayrı seviye adamlar, özel karakter ikiside
Tutumla ne ilgisi var? Adam açık açık kaç kere birbirimizi öldürme noktasına getirdik diyor. Yani bir defa değil, birden fazla kez ölümüne dövüşmüşler. Roger böyle bir laf etmişken siz adamın 78 yaşındaki halini baz alıp "Roger gücünde değilmiş" diyorsunuz. Garp ve Roger mücadelesinin üstünden 25 yıl geçmiş. Az bir zaman mi?

Meyve muhabbetine Luffy fanı olarak fazla anlam yüklemiyor musun? Ayrıca Garp boş değil, kendisi bir D. soylusu. Her haltın kader ve kan bağına bağlandığı seride bunu niye göz ardı ediyorsun?
Ben bunların etkisi yoktur demedim de yıkıma dayalı meyvesi olan birine eşdeğer yıkım yapan bir karakteri onunla kıyaslayıp aşağı görmeye azmederse kaş yüreklim, bu elbette absürdün karesi alınmış muamelesi görür ona göre cevap veririz :D

Ayrıca meyve etkisini küçük gören biri olsam anlarım da aksine meyveyi fazla arka plana atmayın diye defalarca demişimdir la onu "haki çıktı meyvenin değeri bitti" diye dolanan vatandaşlara söyle.

Sözle ilgili duruma daha sonra ayrıca geliriz ama şunu kabul etmen lazım ki olayı meyveli meyvesize getirdiysen zaten tartışmayı kaybetmişsin :ehe:
La gelip garpı wb üzerinden kötülüyorsun sonra yapmadığı şey göster deyince "kem küm o benim herkülüm" diye kıvranıyorsun. Ayrıca meyvesi doğrudan yıkıma yol açan birine eşdeğer yıkım yaptıysa garp bal gibi de övülecek iştir. :D

Akainu 5 dakika sonra geri kalktı.

575'i tekrar oku, yine 5 dakika diyeceksen de https://saatkac.info.tr/ şu siteyi kullan bence bir süre.

Wb yere yollamadı zaten Akainu düştü.

Akainu'nun kendi kendine çukura düşecek kadar beceriksiz ve akılsız olduğunu mu söylüyorsun? @sensey ne diyor arkadaş?

Akainu Sonrasında hemen kalkıp kalan wb tayfasını dövdü.

Evet, çünkü onlardan daha güçlü?

Garp blue Hole tekniği ile gerçekten kuzan'ı yerin dibine yolladı.

Bu da doğru da, WB kendi yeteneğini kullanınca Akainu kendisi düşüyor, burada nasıl Garp düşürmüş oluyor? Taraflı yazıyorsun.

Ben bunların etkisi yoktur demedim de yıkıma dayalı meyvesi olan birine eşdeğer yıkım yapan bir karakteri onunla kıyaslayıp aşağı görmeye azmederse kaş yüreklim, bu elbette absürdün karesi alınmış muamelesi görür ona göre cevap veririz :D

Ayrıca meyve etkisini küçük gören biri olsam anlarım da aksine meyveyi fazla arka plana atmayın diye defalarca demişimdir la onu "haki çıktı meyvenin değeri bitti" diye dolanan vatandaşlara söyle.

Başkası yazıyor, ben de yazayım mı diyorsun? :d

[/QUOTE]
Bu da doğru da, WB kendi yeteneğini kullanınca Akainu kendisi düşüyor, burada nasıl Garp düşürmüş oluyor? Taraflı yazıyorsun.
Demek istediğim wb'nin amacı Akainu'yu yerin dibine yollamak değildi. Deprem mevyesiyle Akainu'ya vurduktan sonra Akainu açılan boşluğa düştü. Akainu'nun meyvesinin uçma özelliği yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık