Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bunların etkisi yoktur demedim de yıkıma dayalı meyvesi olan birine eşdeğer yıkım yapan bir karakteri onunla kıyaslayıp aşağı görmeye azmederse kaş yüreklim, bu elbette absürdün karesi alınmış muamelesi görür ona göre cevap veririz :D

Ayrıca meyve etkisini küçük gören biri olsam anlarım da aksine meyveyi fazla arka plana atmayın diye defalarca demişimdir la onu "haki çıktı meyvenin değeri bitti" diye dolanan vatandaşlara söyle.

La gelip garpı wb üzerinden kötülüyorsun sonra yapmadığı şey göster deyince "kem küm o benim herkülüm" diye kıvranıyorsun. Ayrıca meyvesi doğrudan yıkıma yol açan birine eşdeğer yıkım yaptıysa garp bal gibi de övülecek iştir. :D
Ne kemi kümü la, WB'nin yaptıkları ile karşılaştıkları ile Garp'ı kıyaslamam bile. Adam bir kılıç yedi oturdu Kuzan'a şükretsin ki hayatını kurtardı Garp'ın. Kuzan olmasa bile döverlermiş Garp'ı burada :ehe:

@carpe d. em i Almanya ve @Alpamis 'ı Osmanlı farz edelim, Almanya kaybedince Osmanlı da kaybediyordu.
Beyazbıyık fanı kitleden insaf beklemek suç zaten de siz niye sürekli kendiniz uydurup inanıyorsunuz la? :D Herif gelmiş kimseye tek atamadı diye laf atıyor wb yüceltiyor wb kimi indirdi deyince "kestane balı" moduna geçiyorsunuz. Garpın şurada wbden aşağı kaldığı bir durum yok, etrafı yıkmak dahil. Boşa gaza geliyorsunuz.

Başkası yazıyor, ben de yazayım mı diyorsun? :d
Biz doğruları siz sanrıları yazıyorsunuz, bıyıkseverler sizi 😌

Bu da doğru da, WB kendi yeteneğini kullanınca Akainu kendisi düşüyor, burada nasıl Garp düşürmüş oluyor? Taraflı yazıyorsun.
Demek istediğim wb'nin amacı Akainu'yu yerin dibine yollamak değildi. Deprem mevyesiyle Akainu'ya vurduktan sonra Akainu açılan boşluğa düştü. Akainu'nun meyvesinin uçma özelliği yok.
[/QUOTE]

Akainu vücudunun kontrolünü kaybetmiş, kalkamıyor bile. Ayrıca uçamıyor nasıl savunma yahu? WB burada Akainu'yu saf dışı bıraktı işte, kendisi öldükten sonra da geri geldi.

[/QUOTE]
Demek istediğim wb'nin amacı Akainu'yu yerin dibine yollamak değildi. Deprem mevyesiyle Akainu'ya vurduktan sonra Akainu açılan boşluğa düştü. Akainu'nun meyvesinin uçma özelliği yok.

Akainu vücudunun kontrolünü kaybetmiş, kalkamıyor bile. Ayrıca uçamıyor nasıl savunma yahu? WB burada Akainu'yu saf dışı bıraktı işte, kendisi öldükten sonra da geri geldi.

[/QUOTE]
Akainu nasıl bir süre sonra sadece burun kanaması ile geri gelebiliyor? Burada düşmeyeseydi rahat dövüşmeye devam ederdi.

Ne kemi kümü la, WB'nin yaptıkları ile karşılaştıkları ile Garp'ı kıyaslamam bile. Adam bir kılıç yedi oturdu Kuzan'a şükretsin ki hayatını kurtardı Garp'ın. Kuzan olmasa bile döverlermiş Garp'ı burada :ehe:
Ne oturdu la herif gitti sonra o senin de epey içine oturan çatına çatına saldırı yaptı. Sonrasını geçiştirdi bıraktı mangaka. :D
Wb şunu yaptı da garp benzerini yapmadı dediğin şeyi söyle hele sen nedir bu kafanda uydurduğun şey? :artiz:

Garpın şurada wbden aşağı kaldığı bir durum yok, etrafı yıkmak dahil.
Bence de farkı yok ben olaya farklı bir bakış açısı katayım dedim. Meyveli meyvesiz muhabbetini katan sensin ama. Meyvesiz WB'nin Garp'tan fizik ve dayanıklılık olarak çok farkı yok. Hız konusu ve bazı haki türünde daha iyidir ama haki farkı afaki bir farktır çok çok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık