Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp’ın buz içindeyken ve etrafı Titan Komutanları ile sarılmışken gemide sözde denizciliğin geleceklerinin dans etmesi nedense beni çok rahatsız etti.Garp’ı sevmesemde bu yenilgiyi bu veletler için hak etmiyordu.

Garp'ın mücadelesi iyiydi. Orada ölümüne savaş olsaydı sağ çıkamaması da normal olurdu. Ama kim Garp'ın hemen sırt üstü düşeceğini tahmin ediyordu? WB'nin kafasının yarısı gitti yine düşmedi.

Bu yüzden istersek Oda'yı başarısız bularım, hakkını vermedi diyelim. Ama günün sonunda elimizde öldüğünde bile ayakta dimdik duran birisi var. WB fanlarının buradan yürümesi abes değil.
Ölümüne savaş olmamış mı yani 😌

Hemen de düşmüş değil. Saat karşılaştırması yapma şansı olsa çok da bir fark bulamazsın bile savaştığı süreler arasında. Üstelik yanında da destek olan kimse yok neredeyse.
Ayakta kalma ise son derece boş bir gazlama. Kaido daha ilk dövüşte sırt üstü geldi tek attığı luffyye karşı. Bir anlamı yok o işin. Dediğim gibi garpın da organları ve kafası yerinde 😌

Uzatıp tadını kaçırmaya gerek yok Carpecim. Bisentodan destek aldı o yüzden ayakta kaldı gibi laflara da cevap veremem yani kusuruma bakmayın.

Garp'ın yapamayıp da WB'nin yaptığı bir şey sordun ben de sana cevap verdim olan oldu ölen öldü.
Cevap verdiğin bir şey yok la kıytırık bir gazlama sadece hiçbir şey kattığı yok mevzuya :D

Ölümüne savaş olmamış mı yani 😌

Çıkamadı işte. Normal diyorum ciddi bir savaşta oradan çıkamaması.

Hemen de düşmüş değil. Saat karşılaştırması yapma şansı olsa çok da bir fark bulamazsın bile savaştığı süreler arasında. Üstelik yanında da destek olan kimse yok neredeyse.
Ayakta kalma ise son derece boş bir gazlama. Kaido daha ilk dövüşte sırt üstü geldi tek attığı luffyye karşı. Bir anlamı yok o işin. Dediğim gibi garpın da organları ve kafası yerinde 😌

Niye boş gazlama olsun, Garp devrilmese şu an ''Garp devrilmedi, bir de WB'yi övüyordunuz'' yazmayacak mıydın? Benim mesaim biter. Şu an WB gömmek için kullandığın argümanlar fanı olduğun karakterlerin başına gelince yapacağın savunma gününde görüşmek üzere.

Garp'ın savunulacak fazla bir yanı yok. Mangaka sıvadı deyin daha iyi. En azından o konuda hepimiz hemfikiriz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık