Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu bölümden sonra Garp güzellemek anlamsız, en azından güç konusunda bekleneni vermedi. Bu sayıdan sonra nasıl bi hikaye çıkacakta, Garp yok aslında güçlüymüş diyeceğiz, zor.

Garp, Coby'nin içindeki cevheri ortaya çıkarmak için ölmüş olabilir mi? Belki de Kuzan'la kurmaca bi savaştı, Coby'nin potansiyelini ortaya çıkarmak için... Oda'ya bağlı, Garp'tan böyle kırık bi kafa çıkar ama zorlamanın anlamı yok. Yeni bilgi gelirse güncelleriz, şimdilik Garp bu kadar ve ben dahil pek çok okuyucuyu hayal kırıklığına uğrattı.
Garp adaya gittiğinde Kuzanın orada olduğunu bilmiyordur . Yani kader ağlarını örmüş . İlk gözde öğrencisi kendisini yendi , şimdiki gözde öğrencisi için de en büyük ders oldu bu savaş . Muhtemelen Koby gelecekteki Garp olacak .

Bu iddiayı destekleyen ne? Meyvesiz amirale darbe vurduğu oldu mu wbnin?
Garp'ın yumruk atarak amirale WB ayarında hasar verdiğini gördün mü? Ben de böyle sorayım soruyu. Garp - WB kıyaslaması için demiyorum ama WB Sakazuki'ye kaç kere vurdu Garp Kuzan'a kaç kere vurdu? Sonuç ne? WB ve Garp dev fırlatan güce sahip.

Acaba karasakal vs tayfada
Sanji Zoro Jinbeinin rakipleri kim olcak.
Zoro vs Kuzan Sanji vs Shiryu mu olur meyvelerden dolayi yoksa sanjiye bu ikisinden biri gelmezmi merak ediyom. Kuzan Shiryudan daha güçlüdür. Zoroya daha uygun gibi. Hem Zoro ilk karşılaştıkları olayı unutmamıştır yamultabilir kuzanı.

Ciddi ciddi bu senaryonun Garp'ı aradan çıkartmak için yazıldığını düşünmeyen var mıydı? Yani sitedeki en büyük Garp fanı benim sanırım, ben bile Garp adaya geldiği ilk bölümde dedim, ya öldürecek ya da aradan çıkartacak. He insanların sövdüğü şey Oda'nın yine karaktere yazdığı senaryoyla boktan şekilde saf dışı bırakması. Ilıklık yapması, ki bu bende bi kızgınlık da yaratmadı, beklentim yok çünkü Oda ile ilgili. 11 senedir güncel takip ediyoruz şu seriyi. Zaten timeskip sonrası sıçıp batırmıştı. Neyse işin özeti çok bi beklenti içinde olmayın bu seriye dair.

Koby’nin çıkardığı hakiyi Sanji ömrü hayatı boyunca çıkaramaz.
Coby'nin nasıl amiral olacağı şüpheli, meyve yiyebilir ama Sanji hakiyle amiral seviyesi olacak. Coby savaşı durdurmak için korka korka konuşur, sonrasında bayılırken Sanji, Kuma'ya korkusuzca hayatını sunuyordu. Sanji iradesinin zekâtını verse Coby ihya olur.

Garp'ın yumruk atarak amirale WB ayarında hasar verdiğini gördün mü? Ben de böyle sorayım soruyu. Garp - WB kıyaslaması için demiyorum ama WB Sakazuki'ye kaç kere vurdu Garp Kuzan'a kaç kere vurdu? Sonuç ne? WB ve Garp dev fırlatan güce sahip.
Akainunun wbye yaptığını kaido kaynayan odene yapmadı la :D Ayrıca hasarölçer var da elinde biz mi bilmiyoruz.
İkisinin de sonuçları benzer. Wb bir süre tatile çıkardı Garp da tatile çıkardı. Sonra ikisi de geri döndü. Olan bu.

Akainunun wbye yaptığını kaido kaynayan odene yapmadı la :D Ayrıca hasarölçer var da elinde biz mi bilmiyoruz.
İkisinin de sonuçları benzer. Wb bir süre tatile çıkardı Garp da tatile çıkardı. Sonra ikisi de geri döndü. Olan bu.
Fiziksel olarak çok farkları yok dedim bunun neyini ölçeyim Hipokrat yeminli gardaşım :D Haki farkı vardır ama çok uçuk değildir dedim. Günün sonunda en güçlü adam WB gerçeği diye bir şey var. Adamı Roger ile haki kapışmasında eşit gördük şimdi Garp daha mı üstün yani? Aynı seviyelerin adamları bunlar. WB hız olarak daha yavaştır Garp'a göre.

Fiziksel olarak çok farkları yok dedim bunun neyini ölçeyim Hipokrat yeminli gardaşım :D Haki farkı vardır ama çok uçuk değildir dedim. Günün sonunda en güçlü adam WB gerçeği diye bir şey var. Adamı Roger ile haki kapışmasında eşit gördük şimdi Garp daha mı üstün yani? Aynı seviyelerin adamları bunlar. WB hız olarak daha yavaştır Garp'a göre.
Yakın görenlere bir şey dediğim yok la, garpı buraya bakıp Kaidonun düştüğü derinliğe kadar gömenlere dedim diyeceğimi. Araya kaynama şimdi hamsisizim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık