Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1084: Bir Kutsal Ejder'e Suikast Girişimi

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 116 58.3%
  • Orta

Kullanılan: 55 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 28 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Im’in elinde Luffy ve Teach’in posterinin olması bence bunların “.D” olmaları değil.

Ona bakarsak Law’da da ve Dragon’da da “.D” var.Özellikle Dragon’un posterinin olmaması benim dikkatimi çok çekmişti zamanında.

Hem hükümetin en büyük düşmanı hem de bir “.D” olan Dragon’a ait posterin Im’in elinde olması gerekirdi diğer türlü.

Bakalım neye bağlanacak bu olay.Bir tahminim var benim tabiki…
Luffy, Nika oldu. Teach'in de aileden gelen farklı bir misyonu olmalı. Nika varken Devrimci Ordu önemsiz bir ayrıntı Im için.

Luffy, Nika oldu. Teach'in de aileden gelen farklı bir misyonu olmalı. Nika varken Devrimci Ordu önemsiz bir ayrıntı Im için.
Ben onu şöyle düşünüyorum.Nasıl ki Luffy’nin meyvesi bir tanrının ismini barındırıyorsa Karasakal’ın meyvesi de tıpkı Luffy’nin ki gibi bir tanrının ismini barındırıyor.

Biri beyazı(iyiliği), diğeri de karanlığı(kötülüğü) temsil eden iki Tanrı meyvesi senin anlayacağın.

Im de bu tanrıların doğal düşmanı olan bir karakter.Hem Luffy’e hem de Karasakal’a bu yüzden bu kadar önlem almak istiyor.Im’in elinde posterleri de bu yüzden vardı.

Bakalım.Hep birlikte göreceğiz.

Ben onu şöyle düşünüyorum.Nasıl ki Luffy’nin meyvesi bir tanrının ismini barındırıyorsa Karasakal’ın meyvesi de tıpkı Luffy’nin ki gibi bir tanrının ismini barındırıyor.

Biri beyazı(iyiliği), diğeri de karanlığı(kötülüğü) temsil eden iki Tanrı meyvesi senin anlayacağın.

Im de bu tanrıların doğal düşmanı olan bir karakter.Hem Luffy’e hem de Karasakal’a bu yüzden bu kadar önlem almak istiyor.Im’in elinde posterleri de bu yüzden vardı.

Bakalım.Hep birlikte göreceğiz.
Shirahoshi de vardı içlerinde, o da Antik Silah. Net olan veriler;

Luffy, Nika olduğu için ilgisini çekiyor.
Vivi, Lili'nin torunu olduğu için ilgisini çekiyor.
Shirahoshi, Poseidon olduğu için ilgisini çekiyor.
Teach nedeni henüz belli değil.

Boş tahtın önünde silahı olmayan tek krallığın lideri olan Lili düşman olarak kabul edilmiş sanırım. O simgesel olayda yer almadığı için her zaman için bir tehdit olarak görülecekti. Boş tahta oturmaya aday. Bu yüzden onu öldürdüler.

Veya Imu Lili'dir. Ama ilk ihtimal daha kuvvetli. Çünkü boş taht önünde 19 silah olduğuna özellikle vurgu yapılmış.

Bunlar Cobrayı mektup sebebiyle harcamışlar muhtemelen. Zaten Im Cobrayı harcamayacak olsaydı kendini göstermezdi. Mektup muhabbetinin üzerine Im'in ortaya çıkması mektubu duyduğu an Cobrayı öldürmeye karar verdiğini gösterir.

Cobra D.yi sorduğuna göre mektupta anlamı yazmıyor, o halde ne yazıyor da bu kadar önemli hale geliyor mektup düşünmek lazım. Vivi'ye sarmalarının sebebi de bu mektup olabilir. Şimdi asıl mesele mektubun nerde olduğu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık