Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1084: Bir Kutsal Ejder'e Suikast Girişimi

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 116 58.3%
  • Orta

Kullanılan: 55 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 28 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler'ı okuyunca her şey çok farklıydı ama bölümü okuyunca çok net. Im Lili'ymiş. Daha açık anlatamazmış yani. Acaba nereye bağlayacak bu olayı.

Ve düşündüğüm gibi, Im kadınmış

Im, Lili olamaz bana göre. Nefertari Hanesi gördüğümüz kadarıyla düzgün insanlardan oluşuyor. Bu bağlamda Kutsal Ejder olmayı bile kabul etmemiş birinin Boş Taht'ta oturacak olması tuhaf kaçar. Bir diğer durumda, sanırım gözden kaçmış, Cobra'nın D. hakkındaki soruyu Lili'nin bıraktığı mektuba binaen sormuş olması. Yani Lili her ne yazdıysa D. hakkında birkaç şey söylemiş olmalı. Im'ın D. olan Luffy ve Teach'in posterlerini parçalaması onlara duyduğu nefret nedeniyle olabilir.

Nika'dan bahsedenin yok olması gibi, hayalet odayı görenlerin yok olduğu vurgusu yapıldı. Im ile Nika benzerliği vurgulandı. Son çerçevedeki ürkütücü şey sanırım bölüm sonu canavarımız. Final savaşı D. ile onun düşmanı arasında olursa daha anlamlı olacak gibi, iki D. arasında olmaktansa.

Şimdi sai de sanji gibi ak yıldırımlar çakıyor her yere. Ben saide de fatihin hakisinin olmasını isterdim. Bir de bu kutsal ejderler aşırı sağlamlar ya. Adamlar ölmüyor cidden. Ama don kişot ailesi öyle değildi. Bu charlostan çok şey çıkacak gibi daha.

Charlos bu saldırıdan da hayatta kalırsa op tarihindeki en büyük plot armora sahiptir.
Eğer ölmezse kutsallar hakkında edinmemiz gereken bir bilgi de olabilir. Aşılması gereken ekstra bir zorluk çıkartabilir oda. Bölümün ismindeki "attempt/girişim" kelimesi de kıllandırdı beni açıkçası. (Baba nasıl feryat etti pazar gününü beklememiz gerekiyor. Öldü dedi ise ölmüştür, yoksa başka bir şey çıkacaktır.)

Im’in elinde Luffy ve Teach’in posterinin olması bence bunların “.D” olmaları değil.

Ona bakarsak Law’da da ve Dragon’da da “.D” var.Özellikle Dragon’un posterinin olmaması benim dikkatimi çok çekmişti zamanında.

Hem hükümetin en büyük düşmanı hem de bir “.D” olan Dragon’a ait posterin Im’in elinde olması gerekirdi diğer türlü.

Bakalım neye bağlanacak bu olay.Bir tahminim var benim tabiki…

Son düzenleme:
Im, Lili olamaz bana göre. Nefertari Hanesi gördüğümüz kadarıyla düzgün insanlardan oluşuyor. Bu bağlamda Kutsal Ejder olmayı bile kabul etmemiş birinin Boş Taht'ta oturacak olması tuhaf kaçar. Bir diğer durumda, sanırım gözden kaçmış, Cobra'nın D. hakkındaki soruyu Lili'nin bıraktığı mektuba binaen sormuş olması. Yani Lili her ne yazdıysa D. hakkında birkaç şey söylemiş olmalı. Im'ın D. olan Luffy ve Teach'in posterlerini parçalaması onlara duyduğu nefret nedeniyle olabilir.
Im yi dünya hükümeti kurulmadan önce kabul edersek insan bile değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık