Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seri aynısının kopyası 2 karakteri kaldıramaz veya okuyucu ilerde bunlar ortadan kalkar. Aynı ipte 2 cambaz olmaz.
Şayet 2 croco çekilmez bir tanesi neyimize yetmiyorken
Kopya olmazlar zaten insanı yaşadıkları değiştirir ve şuan Seraphimler çok değişik şeyler yaşıyorlar ilerde kişilikleri nasıl olur bilinmez.

Kumanda edilemez diye bir şey yok, Kuma kumanda edilebiliyor Sayborg’a dönüştürülmüş. Anlamadığın mevzu o. Seraphimler de hür kalacak ileride zaten mecbur patlayacan kaçarın yok. Hatalıymışım de geç daha az dalga geçerim ileride
Kuma insanken sayborga çevirilip iradesi alınıyor ama bunlar doğrudan robot olarak üretiliyor. Kuma'da bir robotlaştırma süreci var zaten. Şu son yaptığı aksiyonu iradesiyle değil programlaması sebebiyle yapıyor besbelli. Anıları duruyor, meyvesi de soyut şeyleri somutlaştırıyor madem niye eski haline geri getirilemiyor? Zihnini de somutlaştırıp saklasaydılar ya anı gibi. Anılar ve zihin neden tekrar yüklenemiyor?
Eğer ben yanılıyorsam sen dalganı geç haksızsın demem hatta ben de gülerim. Ben bu konudaki genel dünya görüşümün seri içinde de geçerli olduğunu düşünüyorum.

Kuma insanken sayborga çevirilip iradesi alınıyor ama bunlar doğrudan robot olarak üretiliyor. Kuma'da bir robotlaştırma süreci var zaten. Şu son yaptığı aksiyonu iradesiyle değil programlaması sebebiyle yapıyor besbelli. Anıları duruyor, meyvesi de soyut şeyleri somutlaştırıyor madem niye eski haline geri getirilemiyor? Zihnini de somutlaştırıp saklasaydılar ya anı gibi. Anılar ve zihin neden tekrar yüklenemiyor?
Eğer ben yanılıyorsam sen dalganı geç haksızsın demem hatta ben de gülerim. Ben bu konudaki genel dünya görüşümün seri içinde de geçerli olduğunu düşünüyorum.
Robot olarak üretildiğini sanmıyorum, kapsülün içinde hortumlarla vs büyütülmüş gibi daha çok.

@Skywalker seraphimler de bu Judge klonları ile aynı mantıkla üretiliyor. Adamlar açık açık insan üretiyoruz diyor, 5 senede 20 yaşına getiriyorlar. Adamlar konuşabiliyorlar, duygulanıp ağlıyorlar sen yok banane deyip duruyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık