Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cp0 ihtiyarlar tarafından belirleniyorsa takım arkadaşlarını sorgulayacak halin yok.Sızıntı içeriden buna kimse birşey yapamaz.Klonlanmış insanı nasıl tespit edeceksin tespit yöntemi yok.
tespit edemiyorsa da hainliğini bekleyebilir ve ona göre kendisini hazırlayabilir. Bilgisi olmayan bir istihbarat elemanı satranç tahtasındaki piyondan farksızdır savaş sahasında.

Mesele kınlar ve Momo değil. Mesele serinin temel taşlarından birisinin tamamen değiştirilmesi ve oldu bittiye getirilmesi. Ben seriyi yaklaşık 10-15 bölümdür okumuyorum spoilerlara bakıyorum yorumlara bakıyorum geçiyorum. Bitti bendeki One Piece sevgisi.
Tam 15 sayı önce, 1057’de son kez gözüktü kınlar ve Momo. Sen de tam o sırada seriyi okumayı bırakmışsın. Artık yıllardır kendinden bile gizlediğin Kozuki sevdanı itiraf etmenin zamanı geldi.

tespit edemiyorsa da hainliğini bekleyebilir ve ona göre kendisini hazırlayabilir. Bilgisi olmayan bir istihbarat elemanı satranç tahtasındaki piyondan farksızdır savaş sahasında.
Koskoca Xebec’in altında çalışan birinin nasıl görünüşünü nasıl bilmezler.Bu yaşlıların alayı alzheimer olmuş haberleri yok.

İradesi olmayan, kumandayla kontrol edilen ve itaate mahkum bu varlıklara insan değil dedim diye klonlara insan değil dedi algısı yapıyor Montana :D Stussy klon ya oradan vurmaya çalışıyor.
Düz robot dediniz sayborg daha çok dedim. İrade vs yok, duygu yok diye argüman üretiyorsun hepsi var. Neyi diretiyorsun anlamadım

Tam 15 sayı önce, 1057’de son kez gözüktü kınlar ve Momo. Sen de tam o sırada seriyi okumayı bırakmışsın. Artık yıllardır kendinden bile gizlediğin Kozuki sevdanı itiraf etmenin zamanı geldi.
Kuroro'm gülümsettin beni... Momo sapığın tekiydi filan ama kötü değildi. Kınlarda da sevdiklerim vardı bunda da yalan yok. Ama tamamen sevmem...

Koskoca Xebec’in altında çalışan birinin nasıl görünüşünü nasıl bilmezler.Bu yaşlıların alayı alzheimer olmuş haberleri yok.
Nika meyvesinin ne olduğunu bilmiyorlar daha. Bu yaşlılar kendilerini bilmiyor daha lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık