Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kınlar ve Momonosuke'ye veda edince serinin hiçbir büyüsü kalmayacağını demiştim. Kaç haftadır spoilerlara bakıp geçiyorum. Okumuyorum bile sayıları... Vegapunk seriyi dibe çekti resmen. Bonney Lucci falan kim takar bu karakterleri yahu. Luffy gelebileceği en yüksek seviyeye geldi işte. Bundan sonra dünyadaki ilgi çekici olayları işleyip yavaştan tezgahı toplayıp gitmesi lazımdı ama hala yalandan ada macerası çiziyor.
Mesele kınlar ve Momo değil. Mesele serinin temel taşlarından birisinin tamamen değiştirilmesi ve oldu bittiye getirilmesi. Ben seriyi yaklaşık 10-15 bölümdür okumuyorum spoilerlara bakıyorum yorumlara bakıyorum geçiyorum. Bitti bendeki One Piece sevgisi.

1 ay tatile gidiyorsun sonra aklına geliyor Zoan uyanışı olduğu bide üstüne seriye klonlama+vampirlik özelliği ekliyorsun ama önemli konuları oldu bittiye getiriyorsun bide üstüne hızlıca seriyi bitireceğini söylüyorsun Allah aşkına sen ne yaşıyosun ya 15-20 bölümde(benim için)1050 bölümlük güzelin seriyi mahvettin bu seri zaman atlaması öncesi olmasa bir hiç şu bölümler seviyesinde başlasaydı en fazla 10 bölüm çıkarabilirdi.

Zoro Kaku’ya tek attı diye bir spo geldi ama yalan çıktı, tüm zorocular değil ama Lucci vs Luffy eleştiren Zorocular patladı bu durumda. Başka önemli bir şey yok.
Bu rezalet mangada güç dengesi hikayeye göre ilerliyor. Zoro bir anda King seviyesini geçerken iyiydi. Şimdi de tek atamasın olur o kadar..

@Luffy en çok patlayan ama her hafta bir olayı çıkıyor. Önce Luffy Lucci’ye tek attı diye çoştu baktık yok, Kizaru gelemez Egghead’e dedi baktık yok, bu hafta da Zoro Kaku’ya tek attı diye çoştu e baba yine yok @Kenny McCormick

bir de @Skywalker patladı klonlar insan olamaz diyordu, Vegapunk cahillerin dediği umrumda değil Stussy insan demiş @Kenny McCormick
Skywalker her olayda nötr kalmıyor muydu? Nötr kalmadığı ilk olayda patlamış diye yorumladım.

Luffy'e gömüp uyanışa böyle tek atılır len diyen haterlar patladı.
Mw yine patlamış diye yorumladım.

İstihbarat biriminde olan arkadaş yanındaki elemanının ne olduğunu bilmiyor. Çok başarılı birisi cidden...
Cp0 ihtiyarlar tarafından belirleniyorsa takım arkadaşlarını sorgulayacak halin yok.Sızıntı içeriden buna kimse birşey yapamaz.Klonlanmış insanı nasıl tespit edeceksin tespit yöntemi yok.
Bu rezalet mangada güç dengesi hikayeye göre ilerliyor. Zoro bir anda King seviyesini geçerken iyiydi. Şimdi de tek atamasın olur o kadar..

Skywalker her olayda nötr kalmıyor muydu? Nötr kalmadığı ilk olayda patlamış diye yorumladım.

Mw yine patlamış diye yorumladım.
Durduk yere bana laf atıp günahımı alıyorsunuz… Kendileri patladı Zoro Kaku’ya tek atmış Kaku çok güçlü hehehe mehehe diyip resimler gelir gelmez gümlediler. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık