Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1061 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun pek farkı yok, adam safi psikopat. Akainu aynı değil bunla, Kaido'nun kutsal ejderlerden farki yok.
Kaido da karaktersiz Akainu da karaktersiz benim gözümde. Sempati besleyeceğim tipler değil ama bunlara duyulan sempati ile Im'ye duyulan sempatiyi aynı kefeye koymam.
Dünya hükümetinden birçok karakter var ilgiyle takip ettiğim.
* Mihawk, Buggy ve Ayıboğan başta olmak üzere Lordların çoğunu severek okurum.
* Magellan ve ekibi süperdir.
* CP'den maskeli reis ve Lucci var.
* Vegapunk zaten Denizci.

WG diyerek Gorosei ve Im demek istiyorsan evet onlarla bir alakam yok. Nötr bakıyorum herhangi bir karakter gibi. Genel olarak Hükümet karakterlerini severim ama. Yonkolardan bile eski Lord Teach favorim. :D
Lucci de feci karaktersiz bir köpekti ama Wg itlerinin kontrol ettiği bu dünyada beyni yıkanmış bir sürü tip var. Ben direkt o beyinleri yıkayan ve bütün bu kötülüğün kaynağı olan Im ve etrafında artık kim varsa bu etkinlikte o çapsızlardan bahsediyorum. Denizciler bunlardan tamamen ayrılıp insanlığa hizmet etmesi gereken bir oluşumken içlerinden çok fazla hülooğcu çıkıyor ve bunun Wg itlerinden başka kimseye faydası yok.

Kaido da karaktersiz Akainu da karaktersiz benim gözümde. Sempati besleyeceğim tipler değil ama bunlara duyulan sempati ile Im'ye duyulan sempatiyi aynı kefeye koymam.

Lucci de feci karaktersiz bir köpekti ama Wg itlerinin kontrol ettiği bu dünyada beyni yıkanmış bir sürü tip var. Ben direkt o beyinleri yıkayan ve bütün bu kötülüğün kaynağı olan Im ve etrafında artık kim varsa bu etkinlikte o çapsızlardan bahsediyorum. Denizciler bunlardan tamamen ayrılıp insanlığa hizmet etmesi gereken bir oluşumken içlerinden çok fazla hülooğcu çıkıyor ve bunun Wg itlerinden başka kimseye faydası yok.
Akainu'nun kendi bir adelet anlayışi var, kötü karakter ama tam bir evil değil. Kaido öyle.

Akainu'nun kendi bir adelet anlayışi var, kötü karakter ama tam bir evil değil. Kaido öyle.
Çocukluk travması yaşamış ve ondan sonra beyni yıkanmış bir psikopat büyük ihtimalle Akainu. Korsan olsa yakar geçerdi ortalığı denizciyken bile yaptıkları ortada. Kaido ve Akainu farklı şartlar altında daha düzgün birer adam olabilirlerdi. Wg ise bu şartları belirleyen dünyayı yöneten keyfe keder zulmeden safi kötülük bir oluşum.

Çocukluk travması yaşamış ve ondan sonra beyni yıkanmış bir psikopat büyük ihtimalle Akainu. Korsan olsa yakar geçerdi ortalığı denizciyken bile yaptıkları ortada. Kaido ve Akainu farklı şartlar altında daha düzgün birer adam olabilirlerdi. Wg ise bu şartları belirleyen dünyayı yöneten keyfe keder zulmeden safi kötülük bir oluşum.
Yav Akainu doğru yanlış halihazırda olan kurallı uygulayan biri. Hafiftletici sebepleri var. Düz zevk için adam öldüren adamlarla aynı kefeye koyuyorsunuz.

"Redon update for those asking: He wont be able to post the full summary tonight like he usually does because of some personal reasons. In case there are no summary updates even after the raws are out, he will post a short summary tomorrow."

Redon'daki açıklama paylaşıldı mı bilmiyorum ama buraya alıntılayarak atıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık