Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1061 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben salt denizciyim aslında ama amiral lobisinden hükümet karakterlerini seven de çok. @sensey @Mewtwo @artyomdh falan. Bunun bence Kaido fanı olmaktan farkı yok, ya da Big Mom. Onlar melek mi?
Akainu, Fuji ve Aokiji bayağı onemlı karakterler. Şimdilik Kizaru'nun bir numarasıni görmedik ama o da önemli çıkabilir.
BM, Kaido sevmek Akainu sevmek gibi bir şey benim gözümde. Wg'nin soysuzlarına, Im'ye sempati beslemek ise bunların ötesinde bir şey. Arty isimsiz görev adamlarını kendilerini feda ettikleri için seviyordu sanmıyorum ki bütün bu pisliğin başındaki tiplere sempati beslesin. Amiralci adam Wg sevmez.

BM, Kaido sevmek Akainu sevmek gibi bir şey benim gözümde. Wg'nin soysuzlarına, Im'ye sempati beslemek ise bunların ötesinde bir şey. Arty isimsiz görev adamlarını kendilerini feda ettikleri için seviyordu sanmıyorum ki bütün bu pisliğin başındaki tiplere sempati beslesin. Amiralci adam Wg sevmez.
Kaido'nun pek farkı yok, adam safi psikopat. Akainu aynı değil bunla, Kaido'nun kutsal ejderlerden farki yok.

Dünya hükümetinden birçok karakter var ilgiyle takip ettiğim.
* Mihawk, Buggy ve Ayıboğan başta olmak üzere Lordların çoğunu severek okurum.
* Magellan ve ekibi süperdir.
* CP'den maskeli reis ve Lucci var.
* Vegapunk zaten Denizci.

WG diyerek Gorosei ve Im demek istiyorsan evet onlarla bir alakam yok. Nötr bakıyorum herhangi bir karakter gibi. Genel olarak Hükümet karakterlerini severim ama. Yonkolardan bile eski Lord Teach favorim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık