Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1061 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido sadece güçlülerin yaşama hakkı olduğunu savunan, diğer herkese köle gözüyle bakan kafatasçı bir adam. Aynı zamanda Wano'yu elegeçirebilmek için Orochi gibi düşük profilli bir adamla ittifak yapmış, samurayları yenebilmek için bin türlü omurgasızlığa imza atmış bir adam. Tüm bunları ruh hastası bir misyon ile yapıyor hiç hir hafifletici sebebi de yok. Daha sonra da ortağını satıp arkasından bıçaklıyor. Bu en düşük kutsal ejderden daha düşük bir karakterdir.

Kaido sadece güçlülerin yaşama hakkı olduğunu savunan, diğer herkese köle gözüyle bakan kafatasçı bir adam. Aynı zamanda Wano'yu elegeçirebilmek için Orochi gibi düşük profilli bir adamla ittifak yapmış, samurayları yenebilmek için bin türlü omurgasızlığa imza atmış bir adam. Tüm bunları ruh hastası bir misyon ile yapıyor hiç hir hafifletici sebebi de yok. Daha sonra da ortağını satıp arkasından bıçaklıyor. Bu en düşük kutsal ejderden daha düşük bir karakterdir.
Korsan mangasında karakter mi tartışır olduk iyilik meleklik felan mı bekliyoruz korsanlardan. Az bile yapmış Kaido her şeyin güç olduğu dünyada adam üç beş eziğin gönlünü mü yapıcak. Her şeyin güç olduğu yerde güçlü karakterlerin kutsal sepeleklere boyun eğmesi benim canımı sıkan , gücsüzlere eziyet etmeleri değil

Muhteşem Yüzyıl zamanı Hürrem'i oynayan kadın tükenmişlik sendromu ayağına diziden çıkmıştı, sen misin diziden çıkan diye bir daha piyasadaki hiç bir dizide rol vermemişlerdi buna. Redon'un da sonu aynı olur böyle giderse. Sağlan bir spocu çıksa keşke piyasaya.

Aslında bu işe el atmamız lazım. Saçma sapan gifler yerine Terim sahneleri falan koyarız.

Korsan mangasında karakter mi tartışır olduk iyilik meleklik felan mı bekliyoruz korsanlardan. Az bile yapmış Kaido her şeyin güç olduğu dünyada adam üç beş eziğin gönlünü mü yapıcak. Her şeyin güç olduğu yerde güçlü karakterlerin kutsal sepeleklere boyun eğmesi benim canımı sıkan eziyet etmeleri değil
Ben karakter tartışmiyorum, adamın kutsal ejderlerden farkı olmadıği soyledim sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık