Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1061 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seride çok büyük yer teşkil eden iki yonko ayakta duruyor daha.
Kral hakiyi sezince kaçan muhtemelen İm'in adamı olmaktan başka vasıfları çıkmayacak amiraller mi hikaye için önemsiz yoksa time skipten itibaren bilmem kaç yüz bölümdür işlenen işlenmeye devam edeceği kesin olan yonkolar mı önemsiz sen karar ver.
O ikisi Luffyle bağlantılı olduğundan duruyorlar. Sirada BB inecek gibi zaten çok sey yapma. Im samanin bir atomuna bakarlar.

O ikisi Luffyle bağlantılı olduğundan duruyorlar. Sirada BB inecek gibi zaten çok sey yapma. Im samanin bir atomuna bakarlar.
Luffy ile bağlantılı olmaları hikaye için önemli oldukları anlamına geliyor işte. :d Evet inecekler, ama hikayeye hiçbir faydası olmayan amiraller gibi on bölümde inmeyecekler. Teach'in yolu serinin başından beri yapılıyor.
İm'e bayılmasam da onunla bir derdim yok, ama dikkat et İm-Sama hizmetkârları amiralleri de harcamasın.:d

Amiralciliği anlarım japonya'nın Mahsun Kırmızıgülüymüş bunlar karizma falan neyse de Wgcilik yapmak nedir lan soykırımcı soysuzlara sempati beslemek yakışır mı?
Ben salt denizciyim aslında ama amiral lobisinden hükümet karakterlerini seven de çok. @sensey @Mewtwo @artyomdh falan. Bunun bence Kaido fanı olmaktan farkı yok, ya da Big Mom. Onlar melek mi?
Luffy ile bağlantılı olmaları hikaye için önemli oldukları anlamına geliyor işte. :d Evet inecekler, ama hikayeye hiçbir faydası olmayan amiraller gibi on bölümde inmeyecekler. Teach'in yolu serinin başından beri yapılıyor.
İm'e bayılmasam da onunla bir derdim yok, ama dikkat et İm-Sama hizmetkârları amiralleri de harcamasın.:d
Akainu, Fuji ve Aokiji bayağı onemlı karakterler. Şimdilik Kizaru'nun bir numarasıni görmedik ama o da önemli çıkabilir.

Ben salt denizciyim aslında ama amiral lobisinden hükümet karakterlerini seven de çok. @sensey @Mewtwo @artyomdh falan. Bunun bence Kaido fanı olmaktan farkı yok, ya da Big Mom. Onlar melek mi?
Akainu, Fuji ve Aokiji bayağı onemlı karakterler. Şimdilik Kizaru'nun bir numarasıni görmedik ama o da önemli çıkabilir.
Aokoji'nin hikayeye pek bir katkısı yok. Yani yok demeyeyim ama yonkolarla kıyaslanacak bir olayı yok bu adamın Fuji gelecekte yeni dünya hükümetinde görev alırsa önemli olabilir. Şimdilik spekülasyon ama bu da. Geriye bir tek Akainu kalıyor. O da ne Big Mom ve Kaido kadar uzun işlenir ne de hikayede Teach ve Shanks kadar önemli bir yer tutar bence.

Amiralciliği anlarım japonya'nın Mahsun Kırmızıgülüymüş bunlar karizma falan neyse de Wgcilik yapmak nedir lan soykırımcı soysuzlara sempati beslemek yakışır mı?
Bu ara iyice zıvanadan çıktı. :D Ilgaz ile takılmaya başladıktan sonra oldu.Birinci dedesinin zamanında Tensei’den öğrendiği yılan zehri zerk etme tekniğini uygulayarak Montana’nın kanına girdiğini öğrendim ondan kutsalcı olmuş olabilir. :)Eskiden süt beyaz amiralciydi bu çocuk. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık