Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1061 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido dediğin bunları arkasında bırakmamış olsaydı niye denizcilere silah satıyor ?. Adam yenilmeye yenmeye çok takılmıyor. Siz beni yakaladınız sizin kökünüzü kurutucam gibi bir algısıda yok. Bunlar bana deney yaptı bunlar beni idam etmeye çalıştı diye düşünmüyor adam keske idam başarı olsaydı kafasında.
Silah satıp, paraya çevirip Smile ürettiriyor ve ordusunu güçlendiriyor. Vegapunk elinde olsa bu süreç daha hızlı işlemez mi sence de? Adamın bilim insanlarına ilgisi olduğunu Ceasar ve Queen'den biliyoruz. Wano'dan ayrılan üç yolun birinde Vegapunk otururken, Kaido'nun hiçbir kaçırma girişiminde bulunmaması saçma geliyor. Belki denemiştir, sonuç alamamıştır. Ama hükümetle aram bozulmasın derdinde olduğunu hiç sanmıyorum.

Yenme ve yenilmeye inanılmaz takıntılı bir adam Kaido. İsteği şekilde olaylar gelişmezse kafayı yiyor. Kinci olduğunu Luffy'i "öldürdükten" sonra ki konuşmasından biliyoruz. Ailelerinize kadar öldürücem diyor Wanolulara. Hükümete karşı tavrı da aşağı yukarı aynıdır. Ayrıca destansı bir savaşta ölüm arayan birinin hapsedilip, başarılı bir idamı arzulayacağını düşünmüyorum. Aksine kinlenmesi için bir neden daha.

Ben beklerim zaten, şu anki veriler ile direkt adanın güvenli olduğu fikrini kabul etmiyorum sadece, onun yüzünden yazdım bu mesajı.

Hükümet/Denizciler bir korsanın keyfine göre kumar oynamaz hocam, Kaidou'nun dibind yerleşimine devam ettirip "Kaidou bir gün Vegapunk'ı isteyene kadar Vegapunk güvenli" diye plan mı yapılır?
Bu arada vegapunk ın bulunduğu adanın dünya tarafından bilindiğini hiç sanımıyorum. Bilen sadece bir iki çok güvenilir denizcidir. Güvenli oldugunu düşünmemin nedeni kaidonun caydırıcılığı. Kaido yerini bilse direk almaya gidebilir haklısın ama bilmediği için rasgele bir adaya hükümet adasına gidip baskın yapıp sonrasından yürüttüğü işlerinden olmaması konusunu düşündüğümden o sekilde yazmıştım

Helmeppo seraphimleri alıp karasakalı devirecekmiş hayatımda duyduğum en komik fıkra.Onlara emir vermeyi geçtim seraphimler helmeppoyu ciddiye dahi almaz.

Silah satıp, paraya çevirip Smile ürettiriyor ve ordusunu güçlendiriyor. Vegapunk elinde olsa bu süreç daha hızlı işlemez mi sence de? Adamın bilim insanlarına ilgisi olduğunu Ceasar ve Queen'den biliyoruz. Wano'dan ayrılan üç yolun birinde Vegapunk otururken, Kaido'nun hiçbir kaçırma girişiminde bulunmaması saçma geliyor. Belki denemiştir, sonuç alamamıştır. Ama hükümetle aram bozulmasın derdinde olduğunu hiç sanmıyorum.

Yenme ve yenilmeye inanılmaz takıntılı bir adam Kaido. İsteği şekilde olaylar gelişmezse kafayı yiyor. Kinci olduğunu Luffy'i "öldürdükten" sonra ki konuşmasından biliyoruz. Ailelerinize kadar öldürücem diyor Wanolulara. Hükümete karşı tavrı da aşağı yukarı aynıdır. Ayrıca destansı bir savaşta ölüm arayan birinin hapsedilip, başarılı bir idamı arzulayacağını düşünmüyorum. Aksine kinlenmesi için bir neden daha.
Kaido inanılmaz bir savaşta ölüm arayan biri değil direk ölüm arayan biri. Dediğin gibi olsa en büyük hobisi intahar etme olmaz. Adam gökyüzünden intihar ederek gösterildi. İntiharın neresinde onur. Yenmeye yenilmeye bu kadar takıntılı olsa kid i ve luffyi yendikten sonra direk öldürür. Dediğin gibi kindar olsa bırak denizcilerin ticaret yapmayı o adaya ayak basması bile imkasız olur. Bunun haricinde daha deminde birine dediğim gibi sizce hükümet her yere vegapunk bu adada diye afiş yapıp verdiklerini mi sanıyorsun. Adamın bulundugu yeri bilen adada bulunanlar haric 10 15 i geçecegini sanmıyorum. Benim orada dediğim kaidonun haberi olmadan kaidonun caydırıcılıgını kullanmaları.

Ayrık kafa Helmeppo ile dalga geçmeyin olm adama helal olsun kor bir yürek varmış. Kendisini bile feda edercesine arakdaşını kurtarmak istiyor.
Adam adam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık