Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1061 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hükümeti nasıl koruyor ki tam olarak?
Seraphinlerin olduğu adaya bir de denizcileri göndermek. Vegapunk'ın icadina hakaret sayılır. Şu anda vegapunk kendi kendini koruyacak güçtedir. Hatta ve hatta 4 cephede savaşan denizcilere Seraphinlerin vererek cephelerde kaybetmelerine engelliyor. Ben buna koruma diyorum. Senin nezdinde ne ifade ediyor bilemem.

O gemiye füze sallamayacaktı olum ben hala oradayım
Yanlış ama yine de salt kötücül hislerle yapılmış bir şey değil bence. Sadece yanlış bir davaya inanmış. Kaido gibi gidip kafası esince millete dalyor mu zevkine? Şimdi bu iki karakteri aynı kefeye sokmak bence haksızlık. Bu arada Akainu iyi bir karakter demiyorum sadece hükümet örneği verdiğin için Kaido ile benzeştiklerini söyledim.

Yanlış ama yine de salt kötücül hislerle yapılmış bir şey değil bence. Sadece yanlış bir davaya inanmış. Kaido gibi gidip kafası esince millete dalyor mu zevkine? Şimdi bu iki karakteri aynı kefeye sokmak bence haksızlık. Bu arada Akainu iyi bir karakter demiyorum sadece hükümet örneği verdiğin için Kaido ile benzeştiklerini söyledim.
Kaido'nun fişi satılmak üzere paket edildiği gün kesilmiş o noktadan sonrası puştluğa hızlı adımlarla gidiş. Akainu bu psikopatlıkla korsan olsa benzer şeyler yapardı diyorum sadece. Ama illa bir sıra istiyorsan Im ve soysuzları > Kaido > Akainu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık