Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'un 3.6 milyar ödülü var, ödülüne göre imparatordur demiyor kimse. Cross Guild oluşumunun kendi içinde bir kıyas yapılıp, Buggy'nin imparator olarak alınmasındaki yanlış anlaşılmaya sebebiyet veren şey tartışılıyor. Bu oluşumda başına en yüksek ödül konulan kişi, aynı zamanda dünyanın en güçlü kılıç ustası. Moriah, Kuma ve Hancock bir oluşum kursa, hükümet yanlışlıkla da olsa bunların başındaki kişiyi imparator ilan eder miydi? Oluşumun başındaki kişinin yanlış belirlenmesi değil, oluşumdan saçma sapan bir insanın imparator olarak anılması asıl problem. Ödülü başkalarıyla kıyaslayarak başka yerlere çekmenin bir anlamı yok.
Bu oluşum olmadan önce Mihavk'ın ödülü neydi biliyor muyuz ? Bu mantığı yürütmek için onu da bilmemiz lazım.

Bir kaç mesajda ödüllerin yüksekliğinin tek sebebi Mihavk gibi konuşulmuş ondan dolayı konu buraya geliyor.

Son düzenleme:
Beyler şunu açıklamama izin vetin:

Bir kişinin ödülünün yüksek olması o kişinin aynı orantıda güçlü olduğunu göstermez.

Mesela Buggy'nin ödülü Luffy'nin ödülünden yüksek diye Buggy'i Luffy'den güçlü görmem.Veya tam tersi bir kişinin ödülünün düşük olması onun kendinden daha yüksek ödüllü bir kişiyi alamayacağı anlamına gelmiyor.Mesela Luffy 1.5 Milyar Belilik bir ödüle sahipken 4.5 Milyarlık Kaido'yu yendi.

Yani ödül = güç demek bu saatten sonra çokta mantıklı bir yaklaşım değil.

Buna nazaran Mihawk'ın ödülünün çok yüksek çıkması bana Mihawk'ın Luffy'den üstün olduğunu kanıtlamaz.

Ne zaman Mihawk,Shanks ile ciddi bir şekilde çarpışır ve yener işte ben o zaman Mihawk'ı yonko üstü görürüm.

Ama dereyi görmeden paçaları sıvamayalım.Bir icraat gördükten sonra Mihawk'ın seviyesiyle ilgili gerçekçi bir yorum yapabilirim.

Bu arada Mihawk hateri falan değilim.Ben sadece ama sadece Luffy fanıyım.

Bana ne Mihawk'tan.Valla Mihawk,Karasakal'a veya tayfanın önüne çıkabilecek herhangi birine tek atsın işime gelir.

Yaparım valla avatarımı Mihawk'ın güzel bir resmini bakarım işime.

Son düzenleme:
Hater değil,kaale(muhatap) alan azaldı demek daha doğru bir tanımlama olur.

Kaale almıyorum maalesef Mihawk'ı.
Beyler şunu açıklamama izin vetin:

Bir kişinin ödülünün yüksek olması o kişinin aynı orantıda güçlü olduğunu göstermez.

Mesela Buggy'nin ödülü Luffy'nin ödülünden yüksek diye Buggy'i Luffy'den güçlü görmem.Veya tam tersi bir kişinin ödülünün düşük olması onun kendinden daha yüksek ödüllü bir kişiyi alamayacağı anlamına gelmiyor.Mesela Luffy 1.5 Milyar Belilik bir ödüle sahipken 4.5 Milyarlık Kaido'yu yendi.

Yani ödül = güç demek bu saatten sonra çokta mantıklı bir yaklaşım değil.

Buna nazaran Mihawk'ın ödülünün çok yüksek çıkması bana Mihawk'ın Luffy'den üstün olduğunu kanıtlamaz.

Ne zaman Mihawk,Shanks ile ciddi bir şekilde çarpışır ve yener işte ben o zaman Mihawk'ı yonko üstü görürüm.

Ama dereyi görmeden paçaları sıvazlamayalım.Bir icraat gördükten sonra Mihawk'ın seviyesiyle ilgili gerçekçi bir yorum yapabilirim.

Bu arada Mihawk hateri falan değilim.Ben sadece ama sadece Luffy fanıyım.

Bana ne Mihawk'tan.Valla Mihawk,Karasakal'a veya tayfanın önüne çıkabilecek herhangi birine tek atsın işime gelir.

Yaparım valla avatarımı Mihawk'ın güzel bir resmini bakarım işime.

Senden az yazan Mihawk fanları var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 58)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık