Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051: Wano Şogunu Kozuki Momonosuke

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 222 58.9%
  • Orta

Kullanılan: 95 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 60 15.9%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro Kata'dan daha özgür ruhludur yahu öyle düşünüyorum.
Bahsettiğim konu o değil liderlik vasfı derken Kata da kitleleri arkasında toplayabilecek bir adam. Mihawk ve Zoro o tip biri değil. Katakuri en fazla müttefik olur, tayfada işi olması için Jinbe gibi gönül bağı falan olması lazım o da yok altı üstü dövüştüler bir kere. Katakuri gelip tayfya katılsa değeri gözümde sıfırlanır.

Bahsettiğim konu o değil liderlik vasfı derken Kata da kitleleri arkasında toplayabilecek bir adam.
Aslında zoroda da var bu toplayabilme. Sanki seride daha önce görmüştük. İşin ilginç tarafı ortak noktaları kralların hakisi tüm kralların hakisi gördüğümüz karakterde bu toplama mevzusu çıkıyor. Sanji de milleti toplayabiliyor yani phde denizcileri yanına çekmesi falan Sanjide de kral hakisi görebiliriz belki. Ne diyorsun?

Wano kızları tam bir baş tacı. Toko'nun bir önceki dileğinde baba seni tekrar görmek istiyorum yazısını karalaması, Hiyorinin küçük yaştan beri çabalaması, Yamato'nun bu güne kadar bekleyip güçlenmesi ve Tama'nın bu küçük yaşta hem bu kadar dayanması hem de savaş alanına gelip vasıfsız hasır şapka üyelerini kurtarması mükemmel ya.

Wanodan kız alınır, oğlanlarına tekme koymak lazım :( Sadece ağlayarak geçirdiler la koca arc'ı
Muhteşem ve çok doğru bir yorum…:good:

Aslında zoroda da var bu toplayabilme. Sanki seride daha önce görmüştük. İşin ilginç tarafı ortak noktaları kralların hakisi tüm kralların hakisi gördüğümüz karakterde bu toplama mevzusu çıkıyor. Sanji de milleti toplayabiliyor yani phde denizcileri yanına çekmesi falan Sanjide de kral hakisi görebiliriz belki. Ne diyorsun?
Zoro nerede topladı ya, en son samurayları bir yapacağım Luffy diye gitti idam ediliyordu. Bilmiyorum mesela Luffy ile karşılaşmasa Zoro tek takılmaya devam ederdi gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık