Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051: Wano Şogunu Kozuki Momonosuke

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 222 58.9%
  • Orta

Kullanılan: 95 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 60 15.9%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haftaya kaido, big mom, veletleri ve hükümet gemileriyle alakali birseyler verir heralde. Sonra yapsinlar partilerini. Bölüm her ne kadar geçiş olsada gidise göre fena degildi en azindan momo'yu çizebilmis. Yamato saglam güc katacaktir, luffy hayir demez.

Bu arada acaba luffy beyaz moda girmeden çevreyi lastik olarak etkileyebiliyormu ya da benzer seyler, merak ettim. Sürekli o modda olmak yorucu olabilir, ciddi dusmanlarda problem yok. Normal halinde de birseyler olursa fena olmaz.

Yonkou'lar ölmezse hükümet götürür gibi ama bu büyük problem. Gemiler adaya nasıl gelicek? Diyelim geldiler ellerini sallayarak sadece yonkou ve tayfasini mi alacaklar? Gerçi bu saatten sonra 2 amiral bile gelse birsey olacagini sanmiyorum. Sanji, marco ve yamato orada. Jinbei de zayıf sayilmaz. Hükümet adamlari gelse yine birsey yapamazlar. Big mom veletleri de aynı. Yonkou'larin ölme senaryosu en mantıklı olan gibi şimdilik. Oda'ya belli olmaz gerçi. Garip bir sekilde halledebilir bunu.

luffy'ler haftaya uyanirsa, aradan sonraki 3 bölüme red phonegrif bulunmasi, parti vs. bir ihtimal biter ve wano sona erer. Ancak uzatma ihtimali çok yüksek. Minimum 4-5 bölüm var gibi duruyor simdilik. Phonegrif harici bir gizem yok gibi duruyor ama belki birseyler yine çikabilir.

Bu arada tahmin ama yeşil'in kapalı olan gözü belki açılabilir.

Buldum buldum. Bir yerde hasır şapkaların kaptanının zoro olmamasına şaşırmışlardı yani bu göstermez mi toplayabileceğini?
Shabody'den bahsediyorsun sanırım. Evet orada ve yine bir yerde daha kaptanı Zoro olarak gördüler. Zoro'nun bir karizması var elbette ama idealini bilseler takip ederler miydi emin değilim.

Bu arada Zoro ile Luffy'nin gönül bağı oluştu, Zoro da girmezdi tayfaya yoksa. Tayfaya gelenlerin çoğu denize açılma amacı ve hayali olan kişilerdi Jinbe hariç.

Bu arada Zoro ile Luffy'nin gönül bağı oluştu, Zoro da girmezdi tayfaya yoksa. Tayfaya gelenlerin çoğu denize açılma amacı ve hayali olan kişilerdi Jinbe hariç.
Jinbe'nin hayali, insanlar ve balıkadamlar arasindaki iliskiler ve yüzeyde yasama gibi bir durum olabilir. Bakmak lazim tam hatirlayamiyorum o bölümleri.

luffy'ler haftaya uyanirsa, aradan sonraki 3 bölüme red phonegrif bulunmasi, parti vs. bir ihtimal biter ve wano sona erer. Ancak uzatma ihtimali çok yüksek. Minimum 4-5 bölüm var gibi duruyor simdilik. Phonegrif harici bir gizem yok gibi duruyor ama belki birseyler yine çikabilir.
4 tane mavi 2 tane kırmızı buldular. Robin bunları okusun artık başka bir şey istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık