Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada ben yokken tartışılmış herhalde. Luffy arkadaşlarımın istediği kadar yiyebileceği bir dünya demiş. Bu arc Otama muhabbeti ile alakalı bu olay. Otama'ya burası gittiğimde istediğin kadar yiyebileceğin bir yer olacak demişti. Otama'nın açlık muhabbetinden etkilendi reyiz.

Ace gibi söz verip de tutmamazlık yapmadı.

Bu arada ben yokken tartışılmış herhalde. Luffy arkadaşlarımın istediği kadar yiyebileceği bir dünya demiş. Bu arc Otama muhabbeti ile alakalı bu olay. Otama'ya burası gittiğimde istediğin kadar yiyebileceğin bir yer olacak demişti. Otama'nın açlık muhabbetinden etkilendi reyiz.

Ace gibi söz verip de tutmamazlık yapmadı.
Ace gömmesi mi oyşşş hemen girelim muhabbete. Ace'in isteyipte yaptığı ne var ki? Vasıfsızlık kelimesinin vücut bulmuş hali garibim.

Nika mika bunlar hep hava civa... Serinin şirazesi kaydı bi kere daha toparlanmaz...

Ben olsam sODA yerinde D. ye bağlardım olayı bi yeni G4 tekniği sıkıştırırdım son vuruşu da Ryou'lu bir gatling ile bitirirdim. Luffy'den bi Ryou+Kral Haki eklemeli Gatling görseydik şöyle dev yumruklarla emin olun daha çok haz duyardık.

Nika mika bunlar hep hava civa... Serinin şirazesi kaydı bi kere daha toparlanmaz...

Ben olsam sODA yerinde D. ye bağlardım olayı bi yeni G4 tekniği sıkıştırırdım son vuruşu da Ryou'lu bir gatling ile bitirirdim. Luffy'den bi Ryou+Kral Haki eklemeli Gatling görseydik şöyle dev yumruklarla emin olun daha çok haz duyardık.
Hala daha şu hissiyatı veren bir gatling daha olmadı.

Yalnız Oda harbiden dövüş işinde bitmiş. Wano savaşları serinin en kötü savaşlarından oldu.

Hala daha şu hissiyatı veren bir gatling daha olmadı.

Yalnız Oda harbiden dövüş işinde bitmiş. Wano savaşları serinin en kötü savaşlarından oldu.
Bu zirve zaten. Abi bu cocuk o zamanlar bunlardan "Soru" tekniğini filan kopyalattın da bir de buna "Rokugan" tekniğini öğrettirseydin ya...
G4 Modunda bir Rokugan göreydik fena mı olurdu.

Dof dövüşü de yakın zamanda olan en güzel dövüştü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık