Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen böyle diyince bir de avatardaki o gariban halini görünce King'in harbi hakkını yedi Zoro karşısında.:D Daha iyi bir savaşı hak ediyordu.

Galiba Wano'da her savaş daha fazlasını hak ediyordu. Üzülerek söylüyorum Kaido vs'sinden hiç istediğimi alamadım.:üzgünüm:
1037. bölüm sadece güzeldi Kaido dövüşünde. O bölümdeki havayı yakalayamadı bir daha.

Çatı dövüşünü saymazsak gördüğümüz karşılaşmalar arasında bence Law - Kid vs Bm'de güzeldi. Meyve yetenekleriyle dövüş izlemek keyif verdi baya bana.

1037. bölüm sadece güzeldi Kaido dövüşünde. O bölümdeki havayı yakalayamadı bir daha.

Çatı dövüşünü saymazsak gördüğümüz karşılaşmalar arasında bence Law - Kid vs Bm'de güzeldi. Meyve yetenekleriyle dövüş izlemek keyif verdi baya bana.
Orası zirve ama ben G4 savaşlarını da beğendim. Sadece G4'te tonla teknik vardı onlarla çeşitlendirebilirdi. Vallahi de g4 yeterdi ya.

Ne kutlaması yav ben yeni geldim, geldim baktım magma falan konuşuluyor. Akainu'ya yazar dedim o kadar. :D
Magma gifi var, bir de kahve gifi vardı... Kaido, kahve diye magma içiyor olmasın ?

Magmanın, ateşin sıcaklığının, buzun soğukluğunun... Oden'in girdiği kazanın içindeki sıvının yağ ya da su olmasının seride bir önemi var mı cidden ? O kadar da önemli değildir diye düşünüyorum.
Ace'in ateşi yakmıyor, Enel'in yıldırımı çarpmıyor... Kuzan, Oyaci'yi ve Dof'u dondurdu, adamlar sallamadı bile... Haki bilmeyen Robin ve Luffy bile donduklarında ölmediler. Wb, Sakazuki'nin magmasını üfleyerek söndürüyor, "sen git pasta mumu yak" diyor.

Magma gifi var, bir de kahve gifi vardı... Kaido, kahve diye magma içiyor olmasın ?

Magmanın, ateşin sıcaklığının, buzun soğukluğunun... Oden'in girdiği kazanın içindeki sıvının yağ ya da su olmasının seride bir önemi var mı cidden ? O kadar da önemli değildir diye düşünüyorum.
Ace'in ateşi yakmıyor, Enel'in yıldırımı çarpmıyor... Kuzan, Oyaci'yi ve Dof'u dondurdu, adamlar sallamadı bile... Haki bilmeyen Robin ve Luffy bile donduklarında ölmediler. Wb, Sakazuki'nin magmasını üfleyerek söndürüyor, "sen git pasta mumu yak" diyor.
Kısılan çok güç var da şimdiye kadar Akainu'nun kısıldığını görmedim. Gelecekte kısacak diye düşünüyorum mecbur.

Fanı olan bildiğim @Mewtwo var. Onun dışında sempati duyanlar arasında da @Densetsu no Samurai @Millennium Wizard @RedTeroR @Mr.Bushido @tesseract olması lazım.
King’i severim… iyi çocuk… kaptanına sadık… son darbeyi yedikten sonra bile “Kaido-San” diyen bir adam… Ama şey öylemi… “Ana mı da yencen mi…?” Gerçi yazık oldu Kata’ya da… Kata Anası yabancıya gitmesin istedi ama Anası yabancılara giti… yazık… çok üzücü ksksksks

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık