Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok şükür King gibi sıradan ve Zoro yensin diye yazılmış bomboş bir karakterin fanı değilim en azından Luffy için 3-5 bişi yazabiliyoruz :D
Sen King'in derinliğini anlayamamışsın. Az gözükmesine rağmen seriye yeni bir soluk getirdi, olması gereken sağ kol havasını hissettirdi. Luffy ise yıllardır aynı yetersiz karakter ve gittikçe daha da yapaylaşıyor. Şu Nika olayı da son darbeyi vurdu artık kendine özgü hiçbir yanı kalmadı. Fanları da kendini avutuyor işte anca. :D

Sen King'in derinliğini anlayamamışsın. Az gözükmesine rağmen seriye yeni bir soluk getirdi, olması gereken sağ kol havasını hissettirdi. Luffy ise yıllardır aynı yetersiz karakter ve gittikçe daha da yapaylaşıyor. Şu Nika olayı da son darbeyi vurdu artık kendine özgü hiçbir yanı kalmadı. Fanları da kendini avutuyor işte anca. :D
Seni çok üzmüşler reis ben daha fazla üzerine gelmeyeyim en iyisi. King yeni bir soluk getirdi aynen sabah akşam King'i konuşuyoruz burada mikemmel bir karakter ve sağ kol olduğunu iliklerine kadar hissetirdi sağ olsun :D

Seni çok üzmüşler reis ben daha fazla üzerine gelmeyeyim en iyisi. King yeni bir soluk getirdi aynen sabah akşam King'i konuşuyoruz burada mikemmel bir karakter ve sağ kol olduğunu iliklerine kadar hissetirdi sağ olsun :D
Sabah akşam King konuşuluyor tabi konuları görmüyor musun. İnsanlar doyamıyor konuşmaya halbuki Luffy öyle mi herkes Nika olayını unutmak istiyor. Bu seriye King gibi adamlar lazım.

Sabah akşam King konuşuluyor tabi konuları görmüyor musun. İnsanlar doyamıyor konuşmaya halbuki Luffy öyle mi herkes Nika olayını unutmak istiyor. Bu seriye King gibi adamlar lazım.
Tuzağa düşen sensin, Nika fanlarını niye ciddiye alıyorsun.

Düşün gta oynuyor çocuk ölümsüzlük şfiresi yazmış gelip sana abi bak ne kadar iyi oynuyorum hiç ölmüyorum diyor. Bu lütfü fanları da böyle işte.

Yav he he diyeceksin :ehe:

En başta da bu @Jacques'e :hıh:

Tuzağa düşen sensin, Nika fanlarını niye ciddiye alıyorsun.

Düşün gta oynuyor çocuk ölümsüzlük şfiresi yazmış gelip sana abi bak ne kadar iyi oynuyorum hiç ölmüyorum diyor. Bu lütfü fanları da böyle işte.

Yav he he diyeceksin :ehe:

En başta da bu @Jacques'e :hıh:
Bu metodu bende kullanmaya başlayacağım artık. Böyle uğraşmak zor oluyor vallahi on numara yöntem bulmuşsun. Lütftü fanları yoruyor be adamı :ehe:

Ace'i ben de severim de.. Şu Luffy kıyasları geçin yav. Savaştan ölmeden çıksa intihar edecek bir tip. Bu heykel dövüyor, Luffy gerçeğini. Bu küçük kıza söz veriyor, Luffy sözü yerine getiriyor. Ace konuşan Luffy icraate döken kişi :)

Şunu bir daha atalım hehehehe

Ace'i ben de severim de.. Şu Luffy kıyasları geçin yav. Savaştan ölmeden çıksa intihar edecek bir tip. Bu heykel dövüyor, Luffy gerçeğini. Bu küçük kıza söz veriyor, Luffy sözü yerine getiriyor. Ace konuşan Luffy icraate döken kişi :)

Şunu bir daha atalım hehehehe
Babasına şeytan der ama ondan sonra ki şeytanın gemisine biner öyle kaliteli çar :D

Ace Luffy'den daha gerçekçi dolayısıyla da daha insansı hissettiren bir karakterdir. Luffy gibi ortaya karışık değil kendine özgüdür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık