Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1046: Raizo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 148 33.6%
  • Orta

Kullanılan: 103 23.4%
  • Kötü

Kullanılan: 190 43.1%

• Kullanılan toplam oy
    441
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu an kötü diyenlerin çoğu 1-2 seneye fikir değiştirir. Bende G4 ilk çıktığında bu nasıl form diye seriyi bırakmıştım ama G5i baştan sevdim, Luffy'nin karakterine en uygun form olmuş. Bir saçlarını sevemedim.

Bu arada bir şey dikkatimi çekti, Luffy'nin Uyanışı diye anime müziği çıkmıştı son albümde. Zaten çoğumuz bu bölümleri izlerken onu dinlemişizdir, albümde Family şarkısının Jinbeili versiyonu var:

Bu müziğin orijinali seride sadece tek bir sahnede kullanıldı, Skypieadaki parti. Daha sonra serinin yıldönümü için 2.bir versiyon yapıldı (Jinbei-Brook ikilisi eklendi), peki o yıldönümü içindi Jinbeiliyi niye yaptılar?
Bu müziği kullandıkları tek sahne, Oda'nın serideki favori sahnem dediği Skypiea parti sahnesi. Bir çok kişi Luffy'nin bu sahnedeki siluetinin Nika siluetine benzediğini söylemişti, Oda da sık sık Wano'nun final sahnesini çizmek için sabırsızlanıyorum demişti. Sanırım bahsettiği final sahne bu sahneye gönderme bir parti sahnesi olacak.
G4 gösterince tam olarak neden bıraktın ?

Şu an kötü diyenlerin çoğu 1-2 seneye fikir değiştirir. Bende G4 ilk çıktığında bu nasıl form diye seriyi bırakmıştım ama G5i baştan sevdim, Luffy'nin karakterine en uygun form olmuş. Bir saçlarını sevemedim.

Bu arada bir şey dikkatimi çekti, Luffy'nin Uyanışı diye anime müziği çıkmıştı son albümde. Zaten çoğumuz bu bölümleri izlerken onu dinlemişizdir, albümde Family şarkısının Jinbeili versiyonu var:

Bu müziğin orijinali seride sadece tek bir sahnede kullanıldı, Skypieadaki parti. Daha sonra serinin yıldönümü için 2.bir versiyon yapıldı (Jinbei-Brook ikilisi eklendi), peki o yıldönümü içindi Jinbeiliyi niye yaptılar?
Bu müziği kullandıkları tek sahne, Oda'nın serideki favori sahnem dediği Skypiea parti sahnesi. Bir çok kişi Luffy'nin bu sahnedeki siluetinin Nika siluetine benzediğini söylemişti, Oda da sık sık Wano'nun final sahnesini çizmek için sabırsızlanıyorum demişti. Sanırım bahsettiği final sahne bu sahneye gönderme bir parti sahnesi olacak.
Yanlış düşünüyorsun. G4 çıktığında burada gömenlerin çoğu g4'u beğenmiştir. O ara kimsenin g4'u beğenmediğini sanmıyorum, hatta gene tam orada bir ara oldu, forumlar coşmuştu. Nightmare Luffy'e olan benzerlikler vs 2 hafta herkes feci heyecanlıydı.
Meyvenin özel bir meyve olduğu vs kolay hazmedilecek gibi değil. Senin dediğin şeyin olması için gelecek arcların ve içindeki dövüşlerin Wano'da çok daha kötü olması gerekir. Tıpkı çok eleştirdiğim Tüm Kek arcın(bomba sonrasını kastediyorum) Wano'ya kıyasla ustalık işi kalması gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık