Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1046: Raizo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 148 33.6%
  • Orta

Kullanılan: 103 23.4%
  • Kötü

Kullanılan: 190 43.1%

• Kullanılan toplam oy
    441
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gelecek bölüm Kaido fanları olarak. :agla::agla::agla:
Ağlama kardeşim. Biz yüzümüzde gülümsemeyle yaşamaya devam edeceğiz. Çünkü Başgan! Çünkü Başgan; Yapabileceği her şeyi fazlasıyla yaptı. Oden'i öldürdü, Kid'i mapusa attı, Luffy'i tekleyip mapusa attı, Kınları tokatladı, Big Mom ile kapıştı, Killer'ı, Kid'i, Zoro'yu, Law'ı ve Luffy'i defalarca tekleyip tokatladı, yetmedi plot armora rağmen Luffy'i, ana karakteri öldürdü. Şuanda da tanrı ismiyle anılan, buglı bir karakterle ölümüne savaş veriyor, ölse de, kaybetse de, Luffy de, Oda da, biz de Kaido'nun Luffy karşısında kazandığını hatırlayacağız, unutmayacağız, bu mücadele kalplerimizde yaşamaya devam edecek :at:

Bu bölüm daha başlangıç. Sonraki bölümde Jinbei'nin yaptığı gibi suyu kontrol edecek. Ertesi bölümde de Shiki gibi dağı taşı hareket ettirecek.

Gayet de okudum. Ne alaka? Madem su gücün var kullan. Sanki alevler gökyüzüne erisiyor. Yüksekten birakican suyu. Gerekirse etki etmesin. Gerçi op'ta mantık aramaya gerek yok. Bazi garip seylerde mantıklı gelmeye baslandi heralde.
Söylediğin şey gerçekte de pek mantıklı değil. Zeus büyük bir buluta dönüşmediği sürece en fazla ateşi harlar.

Gayet de okudum. Ne alaka? Madem su gücün var kullan. Sanki alevler gökyüzüne erisiyor. Yüksekten birakican suyu. Gerekirse etki etmesin. Gerçi op'ta mantık aramaya gerek yok. Bazi garip seylerde mantıklı gelmeye baslandi heralde.
Koskocaman yangınla dediğin şey aynı değil orman yangınlarında nasıl helikopter suyu yetersiz kalıyorsa aynı durum bunda da geçerli , yeterli yağmur yağdırabilecek olsa zaten yağdırır. Herkesin ağzı tükürükte atar tükürsünler kadar saçma dediğin şey.

Yıldırımı lastiğe çevirebiliyorsa aynısını ateşe de yapsaydı bari. Nika akıllı yalnız “banane geberirlerse gebersinler” demek yerine güzel yalan uydurmuş. İyi taklit ediyor luffy’i.

Abartmıyorum kapak hikayesi daha ilgi çekici. Eğer gelenler Karasakal Korsanları ise Katakuri iyi bir dayak yer. Karasakal Pudding'i ve poneglyph'i alır gider. Tümkek iyice dağılır.

Abartmıyorum kapak hikayesi daha ilgi çekici. Eğer gelenler Karasakal Korsanları ise Katakuri iyi bir dayak yer. Karasakal Pudding'i ve poneglyph'i alır gider. Tümkek iyice dağılır.
Aynen öyle olur Tümkek çok zayıf halde zaten tek başına Katakuri de bir şey yapamaz Karasakal korsanları baya tehlikeli ekip. Poneglyph'i sırtlayıp gidicekler gibi duruyor. Big Mom adaya döndüğünde şok üzerine şok yaşayacak gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık