Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1046: Raizo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 148 33.6%
  • Orta

Kullanılan: 103 23.4%
  • Kötü

Kullanılan: 190 43.1%

• Kullanılan toplam oy
    441
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü okumadın galiba Chopper ve Zeus diyaloğu geçiyor Zeus bu kadar ateşi ben bile söndüremem beni bile içine alır tarzı bir şey söylüyor. Bazı şeyler artık çoğunluk eleştiriyor diye rastgele eleştirilmeye başlandı.
Gayet de okudum. Ne alaka? Madem su gücün var kullan. Sanki alevler gökyüzüne erisiyor. Yüksekten birakican suyu. Gerekirse etki etmesin. Gerçi op'ta mantık aramaya gerek yok. Bazi garip seylerde mantıklı gelmeye baslandi heralde.

Gayet de okudum. Ne alaka? Madem su gücün var kullan. Sanki alevler gökyüzüne erisiyor. Yüksekten birakican suyu. Gerekirse etki etmesin. Gerçi op'ta mantık aramaya gerek yok. Bazi garip seylerde mantıklı gelmeye baslandi heralde.
Niye etki etmeyeceğini bile bile gidip su bıraksın? Asıl mantıksızlık o olmaz mı?

Yanlış düşünüyorsun. G4 çıktığında burada gömenlerin çoğu g4'u beğenmiştir. O ara kimsenin g4'u beğenmediğini sanmıyorum, hatta gene tam orada bir ara oldu, forumlar coşmuştu. Nightmare Luffy'e olan benzerlikler vs 2 hafta herkes feci heyecanlıydı.
Meyvenin özel bir meyve olduğu vs kolay hazmedilecek gibi değil. Senin dediğin şeyin olması için gelecek arcların ve içindeki dövüşlerin Wano'da çok daha kötü olması gerekir. Tıpkı çok eleştirdiğim Tüm Kek arcın(bomba sonrasını kastediyorum) Wano'ya kıyasla ustalık işi kalması gibi.
Telefonun interneti yoktu. Avmdeydim. Satürn mağazası pclerinden bakmaya çalışmıştım:///
Nereden nereye..

Şu iki sahneyi çok beğendim.
Bu sahnede Sanji palto giyer gibi ceketi omuzlarına koymuş, eldiven giymiş, sağ omzunda ise küçük bir fare detayı var. Yanında kadınlar olmasına rağmen sakin ve dışarıdaki durum hakkındaki endişelerini dile getiriyor. Ayrıca Osmanlı döneminde abdestsiz olanlar ceketi böyle giyerlermiş. Oda, Sanji'nin milli olduğunu mesajını veriyor olabilir.

Tayfanın iki maskotunun bir arada küçük çizimleri çok hoş olmuş.

Hasırşapkali Luffy, sevdiğimiz bir abimizdi. janti adamdı, renkli giyinirdi, ben giyinmem. Dövüşürken hiç gülmezdi, ben gülerim.
Bu kapıdaki arkadaş abi köye para dediğinde sırtını dönmezdi, ben gülerim. Agop, abi beni kapıdan al dediğinde yardım ederdi, ben gülerim. Luffy sevdiğimiz bir abimizdi ama parayı önemsemezdi, ben gülerim. Luffy abim bileğinin hakkıyla kazanirdı, ben Toon Force kullanırım. :)

Şu iki sahneyi çok beğendim.
Bu sahnede Sanji palto giyer gibi ceketi omuzlarına koymuş, eldiven giymiş, sağ omzunda ise küçük bir fare detayı var. Yanında kadınlar olmasına rağmen sakin ve dışarıdaki durum hakkındaki endişelerini dile getiriyor. Ayrıca Osmanlı döneminde abdestsiz olanlar ceketi böyle giyerlermiş. Oda, Sanji'nin milli olduğunu mesajını veriyor olabilir.
Yok devenin nalı, Osmanlı olayı doğru çıkarsa şu seride artık hiçbir şey beni şaşırtmaz diyordum. Eğer öyleyse şaşıracağım daha çok şey olur o zaman.

Niye etki etmeyeceğini bile bile gidip su bıraksın? Asıl mantıksızlık o olmaz mı?
Cracker 11 saat mi sürmüştü ? O sürede dinlene dinlene nami yağmur yağdırdı. Belki de durmadan. Yine aynısı olurdu alevler bu kadar artmadan ki bu normal ateş. Sırf ninja ya şov yaptırmak için bölüm harcamış işte ki o da jimbei olmasa yine yaşa basıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık