Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1046: Raizo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 148 33.6%
  • Orta

Kullanılan: 103 23.4%
  • Kötü

Kullanılan: 190 43.1%

• Kullanılan toplam oy
    441
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir tane de Momonosuke diye bölüm gelir. 5-6 sayfa da onun adayı indirmesine ayrılır.

Hükümet Gemileri, Zunesha, Zoro - Cp0 son üye falan derken 5-6 bölüm vardır tamamen mutlu sona ulaşılmasına. Arc sonu partisi falan derken Wano'dan da 10-12 bölüm içinde kurtulmuş oluruz gibi geliyor. Tabi Luffy vs Kaido'ya 2 bölümden fazla ayırmazsa diye yapıyorum bu tahminleri. Üstüne Kaido fbsi gelmezse.
Arc aralarını seviyorum şahsen. Şu olaylardan sonra arc arasının uzun olması problem değil. Haberler dış dünyaya gidince karakter tepkilerini de görmüş olacağız.

Madem alevler her yerde, nami ne güne duruyo? Cracker vs'sinde yagmur yagdiran nami raizo'dan daha çok is görür. Şimdi bide zeus var. istese belkide tum adayi suya bogacak kadar is yapar. Oda ne yapiyon oda?
Bölümü okumadın galiba Chopper ve Zeus diyaloğu geçiyor Zeus bu kadar ateşi ben bile söndüremem beni bile içine alır tarzı bir şey söylüyor. Bazı şeyler artık çoğunluk eleştiriyor diye rastgele eleştirilmeye başlandı.

Son düzenleme:
En sağlam Luffy'ciler bile forumu terk ediyor bu Nika belası yüzünden. Önce Alpa, sonra Raiden. Çekti gitti Luffy, çekti gitti :(
İşin kötü tarafı bu Nika ile ortaya farklı bir şey de koyamadı. Ne güç ne de duygusal olarak etkili bir uyuanış olmadı. Bunun yerine, buyrun lastiğin uyanışı dese hepimiz yerdik. Ne gerek vardı Nika falan. Bir de Luffy'i öldürdün bu anlamsız şey için.

Arc aralarını seviyorum şahsen. Şu olaylardan sonra arc arasının uzun olması problem değil. Haberler dış dünyaya gidince karakter tepkilerini de görmüş olacağız.
Onu hariç tutmuştum ben. Böyle ağlaşmalar, eğlenmeler muhabbetler falan derken 10 bölümü bulur gibi geliyor.

Tabi güzel bilgiler gelirse boş geçmezse bölümler keyifli olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık