Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farkında mısınız bilmiyorum ama Luffy uyanış açtığından beri sürekli gülüyor hatta gülmekten yerlere yatıyor.Bu şekilde nasıl savaşacak :hhh:
Gear 5 in farklı formları olacak mı yada buna ihtiyaç var mı merak ediyorum.

Farkında mısınız bilmiyorum ama Luffy uyanış açtığından beri sürekli gülüyor hatta gülmekten yerlere yatıyor.Bu şekilde nasıl savaşacak :hhh:
Gear 5 in farklı formları olacak mı yada buna ihtiyaç var mı merak ediyorum.
Senin katakuri tarzı uyanış teorisi de patladı hacım.

Sizin siteye ne oldu reis?
Değerli kardeşim uzun süre kapalı kaldı sonra tekrar açtık ama üyeler bir kere sağa sola kaçmıştı. :) Sonra da toparlayamadık yine farklı farklı manga konularını açıyorum. Tower of god yada jujutsu kaisen falan var harika seriler takip ediyorsan gel.

profil resminden hatırladıydım bende, o zaman söyleyemediydim emeğin büyüktü, One Piece i uzun zaman forumunuz sayesinde keyifle okumuştum. güzel zamanlardı.
Sağolasın çok kişiye anime mangayı sevdirdik ama yaşlandık. Smoker'in göz bebeği one piece de looney toons oldu ona da ayrı üzüldüm.

Değerli kardeşim uzun süre kapalı kaldı sonra tekrar açtık ama üyeler bir kere sağa sola kaçmıştı. :) Sonra da toparlayamadık yine farklı farklı manga konularını açıyorum. Tower of god yada jujutsu kaisen falan var harika seriler takip ediyorsan gel.

Sağolasın çok kişiye anime mangayı sevdirdik ama yaşlandık. Smoker'in göz bebeği one piece de looney toons oldu ona da ayrı üzüldüm.
Naruto zamanlarında sizin siteyi takip ediyordum. Naruto'dan sonra pasif takıldım. Sonra da modlarınızdan ötürü temelli bıraktım, bir daha da dönmem muhtemelen. Zaten burası yetiyor. Bahsettiğin iki seriyi de sevemedim ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık