Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ölümün kıyısından dönmesi ya da ne bileyim akainun’un öldürmesi değil olay, arkasındaki motivasyon. kizaru geldi ejdere yumruk atıldı diye, akainu mf’de bütün dünyanın gözü önünde öldürmeye çalıştı ama sebebi babasının dragon olması. sorun az ya da çok korsanlık yapması ya da yakalasalar öldürürler değil 1000 sayfadam fazla çizilen bir mangada bir laf, bir panel bu çocuk o meyve bunu indirmemiz lazım diyip, öldüremezlerse ya da yakalayamazlarsa benim için hiçbir sorun yok. ben aldığı güce de birşey demiyorum. yani mevye uyanınca dehşet güçlenmesi normal ama dehşet bir senaryo boşluğu var. bence hikaye ciddi bir retcon yedi. Bunu böyle yapmadan yani senaryoyu delik deşik etmeden pekala uyanışla güçlendirme yapabilirdi.
Oda, umarım o boşluğu doldurur yoksa bayağı bir hayranın durumdan duyduğu keyfiyetsizlik devam edecek.

Burada Kaido'yu teklemiş bayıltmış ve Kaido yerde hareketsiz yatarken tam kellesini kesecek arkadan bir ses geliyor.

Bunu kalkıp kınlar da yardı geçti bilmem ne tarzı söylemler de bulunanlara tekrar sayıyı okumalarını öneririm...

Ve şuan ki Oden de o zaman ki Oden'den x20 daha güçlü olacağını hesap edersek, her türlü şuanda da alırdı kellesini...

Burada sadece Kader olayı devreye girdi.
Orda evet oden kazanmıştı ama şu var ordaki oden muhtemelen zirve gücünde roger wb ile takılmış , one pieci bile bulmuş odendwn bahsediyoruz, kaido ise daha tecrübesiz ve şuankinden çok daha güçsüz , şimdiki kaido zirvesinde şuan odenle kapışsa kaido kazanırdı muhtemelen. Oden 20 daha yaşasa bence 1 birim güçlenecekse kaido 20 yılda 10 birim güçlendi. Wanodaki kaido 20 yıl önce muhtemelen wanoyu tek başına alırdı .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık