Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bütün denizcileri toplasan, Kaido'yu paket edemezler. Bu kadroyla bütün dünyayı fethedersin.
Kaidonun seviyesi zaten ortada, eger ki luffy şu haliyle yorgun kaidoya eşit bile olsa bu ikisi 3 amirali tokat manyagı yapar gibi . Geriye kalan tek amiralede sanji zoro king queen bm vs vs say say bitmez bir sürü adam kalıyor 😂😂 Yanlış anlşılmasın amirali güçsüz görmüyorum kaido çok güçlü 😂 bırak 4 amiral artı kor amiralleri denizciler top yekün saldırsa yinede kazanamazlar adada 2 yonko onların adamları samuraylar minkle novalar birde yeni yonko tayfası var ...

Kaidonun seviyesi zaten ortada, eger ki luffy şu haliyle yorgun kaidoya eşit bile olsa bu ikisi 3 amirali tokat manyagı yapar gibi . Geriye kalan tek amiralede sanji zoro king queen bm vs vs say say bitmez bir sürü adam kalıyor 😂😂 Yanlış anlşılmasın amirali güçsüz görmüyorum kaido çok güçlü 😂 bırak 4 amiral artı kor amiralleri denizciler top yekün saldırsa yinede kazanamazlar adada 2 yonko onların adamları samuraylar minkle novalar birde yeni yonko tayfası var ...
Diyorum ya, bu kadroyu topla, OP alemine sal, alamayacakları mekan yok.

Bilinçsiz hakisiyle nükleer başlık imha eden Koca Ana'dan, hakiyle yumruk yağdırıp Law'a çizik atamayan Ana'ya... OP tarihinin en kötü savaşı.
O savaş hakkında konuşmak istemiyorum. Tek diyeceğim şey p1'e nasıl kral hakiyle dalıyor ama savaşta bir kere bile görmedik öyle kral haki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık