Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğruluğundan emin değilim ama bi portekizliden aldım. Hatta hiç okumadım direk buraya attım haberiniz olsun çevirisinde bi saçmalık varsa söyleyin kaldırırırm.

Bunların hepsi BM havadayken mi oluyor orasını anlamadım :D Bombanın enerjisini kendini iyileştirmek için kullanmış sonra luffy yeni gücüyle BM'nin o topladığı enerjiyi yok etmiş sanırım. Uzay meyvesi de baya fantastik duruyor. Bu spoiler doğru çıkarsa ortalık memeden geçilmez.

şu spoilerları veren kimse hiç bi zaman inandırıcı gelmedi bana.
Kaynakları sağlam olanlar söylüyor, onlar da doğru çıkıyor. Ben normalde açmam bu konuyu, ama istek çok olduğu için açıyorum. O yüzden burada "çıkmaz", "kesin sahtedir", "doğru değildir" gibi şeyler yazılması komik oluyor. Bu kadar rahatsız olunuyorsa bundan, öngörüş konusu açmayalım artık. En iyisi o olacak.

Kaynakları sağlam olanlar söylüyor, onlar da doğru çıkıyor. Ben normalde açmam bu konuyu, ama istek çok olduğu için açıyorum. O yüzden burada "çıkmaz", "kesin sahtedir", "doğru değildir" gibi şeyler yazılması komik oluyor. Bu kadar rahatsız olunuyorsa bundan, öngörüş konusu açmayalım artık. En iyisi o olacak.
En iyisini sen bilirsin ama ön görüş konusu bölüm olmadan önceokumak konuşmak güzel oluyor.

Birçok teori var. Dof ve kata gibi olmayabilir uyanış. law ve kid bunun örnegi. Fakat o tarz bi uyanış daha iyi olur gibi etkileri farkli olacak olsada. Bölüm gelsin anlariz. Olaya hizli girsede sonrasinda bi aciklama gelicektir luffy-boy'dan.

Diyelim kaido indi. Adanın düsme olayi var. O nasıl olucak? Orochi hala duruyor. En azindan olaylar hızlandi. En son g4 gösteriminde böyle beklemistim. Oda batirmaz heralde uyanış'i.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık