Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis 100 bölüm reenkarne diye diye başımızın etini yediniz. Şimdi hiçbir şey olmamış gibi yeni senaryolara devam. İnsan çorap değiştirirken bile etkileniyor. Sizde bu değişimleri hiç göremiyoruz.
Reenkarne mevzusu açıklandı mı ben mi kaçırdım.Dev hasır şapka konusu var Luffy’nin dev olabileceği imaları var g3 buna gönderme zaten.8 metrelik dev sananlar var evrende.800 sene önce bu eleman ne yapmış yoksa ruhu meyveye mi geçmiş bir anlatsın önce Oda.Joy Boy sözümüzü tutamadık diyorlar mesela.Şimdi Joy Boy sözünü tutmadılar diye mi geliyor iki Joy Boy aynı kişi mi hiçbirşey belli değil.

Reis 100 bölüm reenkarne diye diye başımızın etini yediniz. Şimdi hiçbir şey olmamış gibi yeni senaryolara devam. İnsan çorap değiştirirken bile etkileniyor. Sizde bu değişimleri hiç göremiyoruz.
Bu reankarne değil mi bende reankarne çok söyledim ama aklımda ki şey buydu.
İleride de Luffy ile iletişime geçer işte ruh olarak var olan şey iletişim ile kendini gösterir.

Reankarne diyince Luffy patlayıp içinden yeni birisi çıkmayacak herhalde.

Şu karartıdan sonra başka bir söz daha var, üstelik bu meyve diğer Zoanlar gibi çalışmadı. Meyveyi yiyen şöyle böyle güçlü olurdan ziyade kişilik özelliği de sayılıyor @Montana atmış zaten üste var konuşma.

Standart bir işlenişi yok meyvenin muallak bir durum var en olası seçenek meyvenin kullanıcıyı kişilik olarak da değiştirmesi geliyor şuan.
Diğer zoanlar gibi çalışmadı. Luff'ninki gibi zoan bir tek Sengoku'nun var. Mistik Zoan'ların hepsi aynı şekilde çalışıyor gibi bir durum yok. Mevenin zaten yiyene lastik vücut verdiğini söylüyor. Uyanış ile lastik vücutları daha da güçleniyor ve daha fazla özgürlük elde ediyor. Bu Luffy'nin çekere uzatmak ya da üfleyerek şişirmek yerine sırf istediği için şişirmesiyle alakalı. Forum hayal gücünden kasıt ne düşünürse o olacak gibi bir şey anladı herhalde. Öyle bir şey olursa önceki kullanıcının yenilmesi gibi bir ihtimal olamaz. Luffy karşıdakilerin böcek olduğunu düşünse böcek mi olacaklar? Bence kendi vücuduyla alakalı istediği şekle sokabilir anlamında diyor onu. Zaten bunu ilerledikçe anlayacağız.

Bu reankarne değil mi bende reankarne çok söyledim ama aklımda ki şey buydu.
İleride de Luffy ile iletişime geçer işte ruh olarak var olan şey iletişim ile kendini gösterir.

Reankarne diyince Luffy patlayıp içinden yeni birisi çıkmayacak herhalde.
Bu reenkarne ise tüm zoanlar reenkarne olur. Sengoku da reenkarne olur. Öyle bir anlatım yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık