Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ankette sonuç iyi çıkmış, nedense şaşırmadım. :/
@Raiden'in oy verdiği anketten farklı sonuç beklemek hata olurdu :bilmem:

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Luffy'nin bu hali çok kötü çizim olarak da ama gücünün nasıl olduğunu daha anlamadık bakalım olayı nedir.

@Raiden'in oy verdiği anketten farklı sonuç beklemek hata olurdu :bilmem:

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Luffy'nin bu hali çok kötü çizim olarak da ama gücünün nasıl olduğunu daha anlamadık bakalım olayı nedir.
Az bir şey daha dövüşebilirmiş yakında bitince anlarız :D

Yabancı fanların tepkisi nasıldır acaba? Genel olarak bilmiyorum ama sanırım serinin bu gidişatını pek takmıyorlar. Gördüğüm kadarıyla yabancı fanlar bu bölümü olumlu karşılamış.(Benim gördüğüm kadarıyla)

Tek sevmediğim kısmı, artık Gomu Gomu yok. Yıllardır kulağımda çok sevdiğim bir şarkı gibi yer edinmişti.

Hayır işin daha saçma kısmı Oda'nın bu adı değiştirilen meyve muhabbetini Wano'da çıkarması. Bu olayın temelleri Marineford'da atılabilirdi, Dressrosa'da, Zou'da, Reverie'de atılabilirdi ama Wano'da 40-50 bölüm içine atılamazdı.

Madem aklına böyle bir senaryo var, sağlam işlesene be adam. Saçmalık.
Bu tarz tembel yazarlıklar OPde yeni değil. Blueno'ya karşıyken yavaş kalıp dokunamayan, Lucci'ye karşı güçsüz kalıp tek darbeyle şehir dışına fırlatılan Luffy tek gecede G2 ve G3 modlarını açıp ağız burun dövmüştü bunları.

Yine Dressrosa'da Doflamingo'ya karşı güçsüz kalınca birden bire G4 çıkmıştı. Güya eğitim yaparken öğrenmiş ama ne hikmetse öncesinde bahsi bile geçmiyor. Noah düşerken ve balık adam adası yok olmanın eşiğindeyken bile G4e dair en ufak bir ipucu verilmiyor. Birdenbire yaptım oldu şeklinde açıyor.

Böyle daha çok örnek bulurum ben OP bu tarz şeylerle dolu. Tembel yazarlık dediğim gibi.

Spoiler yorumları konusu iliğimizi kuruttu 55 posta saydık sövdük güldük gene sövdük. Lan şimdi ben bu konuya ne yazayım... canını yediğim eski günler salı gelen spoiler çarşamba sabah gelen bölüm. İkisinin de hakkını verirdik o günlerde. Şimdi bu konu şeftali gibi kalacak. Resmen yorulmuşum lan spoiler yorumları konusunda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık