Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Who’s Who Luffy’i ilk gördüğünde bu böceklerle işim yok boşverin diyordu. Bu sözlerinden 20 bölüm sonra Luffy’den nefret ediyorum çünkü Gomu Gomu’yu o yedi demişti. Bu meyvenin değiştirilme kararı son 50 bölümde bile verilmiş olabilir.
Bak ben bunu tamamen unutmuşum. Who's-Who ilk karşılaşmada Luffy'yi tanımıyormuş gibi davranıyor. Aslında görür görmez saldırması gerekiyordu nefretinden dolayı. Tepki sıfır. Kesin buna da "Oda sonra yazacağı hikayeyi belli etmemek için bilerek böyle yapmıştır" derler.

Saçmalığın daniskası olduğu için olabilir mi acaba? :)

1- Meyvenin kendi kendine uyanması,
2- Meyvenin ölüyü diriltmesi,
3- Luffynin ölü haldeyken uyanışla hakisinin ve enerjisinin fulllenmesi,
4- 25 yıllik meyvenin aslında o meyve olmadiğinin ortaya çıkması
5- Meyvenin kendi iradesiyle saklambaç oynaması, istedigine kendini yedirmesi,
6- E. Oda meyveye paramecia derken, Luffy ben zoan değilim derken zoan çıkması
7- Luffy 3 yıldır her deliğe girerken ve Gomu meyvesi yediğini sağır sultan biliyorken Goruseinin 800 yıldır yakalayamıyoruz bizden kaçıyor demesi
8- Goruseinin önceki bölümlerde meyve uyanmadan uyandı demesi
9- Luffynin yeteneğinin Toon Force çıkması

Yani daha da çıkar işe giderken ilk aklıma gelenler bunlar. 500 sayfalık spo konusuna baştan baksak doldururuz listeyi. :)
Şu yazdıklarında o kadar haklısın ki oda nın bunu okuyup insan içine çıkamaması lazım halkın linç etmesi lazım hatta onu ama işte adaletsiz dünya

Gear 5 bayağı heyecanlandırdı. Luffy çok gülüyor alışamadım, bakalım hikayemiz nereye gidecek.

Seçilmişlik tribinden nefret ediyorum. Luffy-Joy Boy
Zoro-Ryuma
Sanji-Genetik Mühendisliği

Bu karakterler neden kendi başlarına bir şey başaramasınlar kardeşim? Sıfırdan kazıyarak bir şeyler başarmak daha karizmatik değil midir? Seçilmiş mantığı net kolaya kaçmaktır. Bu japonlar ve özellikle koreliler ile çinliler bir yerden sonra güç dengesinde batırıyor. Toparlamakta da sıkıntı çekiyor. Daha da kötüsü toparlamadan, o şekilde devam ediyor. Her seride bu sıkıntı var.

Bölümle alakalı olaraksa diyeceğim şudur. Luffy smile yedikten sonra gülme sorunu olanları düzeltecekmiş gibi geliyor.

Bak ben bunu tamamen unutmuşum. Who's-Who ilk karşılaşmada Luffy'yi tanımıyormuş gibi davranıyor. Aslında görür görmez saldırması gerekiyordu nefretinden dolayı. Tepki sıfır. Kesin buna da "Oda sonra yazacağı hikayeyi belli etmemek için bilerek böyle yapmıştır" derler.

Bu cidden berbat bir durum!!!
Ufak bir düşündüm, Who's-Who'nun Nika'yı çalması sonradan ayarlanmıs olabılır, yani Lastik meyvesi'nin Zoan oldugunu daha onceden dusunmus olabilir, ama cok bariz belli olan şey Oda cidden eskisi kadar hakim değil yazdığı seriye.

Son düzenleme:
Gomu-Gomu'ya noldu yaaa... ben çok tilt oldum arkadaşlar. Umarım daha gereksiz değişimlere gidilmez seride.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık