Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav he he tamam diyorum sana da @Alpamis gibi :ehe:
Yahu sen he desen veya demesen kılıç haki istiyor olmayan birşeyi değil durup dururken neden dellendi o zaman kılıç? Ver bana diyor ver kral haki ver.Sonrasında kılıç dellenip kıpraşınca adeta dile geldi sonra zoronun kafa çalıştı fb geldi saldı kral hakiyi.Neden hepsi bu anda oldu o zaman?

Kılıç asla Zoro'nun sahip olduğu tüm hakiyi çekmedi ta ki Zoro izin verene kadar. Böyle bir sahne olsa ve Kral Haki çekmediğini görsek senin tezini desteklerdim. Kılıç haki istiyor, kılıç hakiyi habersiz çekiyor gibi şeyler söyleniyor Enma için OP evreninde. Kimse Silahlanma Hakisi çekiyor yada istiyor demiyor. Ee iki haki türü de atakara eklenebildiğine göre gayet Kral Haki çekebilir olarak bakıyorum konuya.
Yani bana diyorsun ki o bilinçsiz çekmelerde kılıç hepsini çekmiyeyim dedi öyle mi ?

Eee ne diyebilirim ki sana.

Yahu sen he desen veya demesen kılıç haki istiyor olmayan birşeyi değil durup dururken neden dellendi o zaman kılıç? Ver bana diyor ver kral haki ver.Sonrasında kılıç dellenip kıpraşınca adeta dile geldi sonra zoronun kafa çalıştı fb geldi saldı kral hakiyi.Neden hepsi bu anda oldu o zaman?
Tamam he :good:

Yıllarını seriye vermiş adamlar sırf "kidd zoro'dan güçlü" demek için hurdayla yonko dövmesini kabullenip birde övüyor mu?.. hakikaten yahu boşverin onu bunu, bırakın zoroymuş luffymiş kılıçmış felan, adam haki basmadan demir fırlatarak yonko indiricek.. 5 yaşında devlerle dövüşen, kaya gibi sağlam savunması olan bir yonkoyu "haki basmadan" hurda atarak dövecek.. hakikaten bunu nasıl kabullenebiliyorsunuz ya? birde üzerine bunu nasıl savunuyorsunuz? Yazık değil mi verdiğimiz onca seneye? bu muydu yani beklediğimiz, yonko gücü dediğimiz şey..😢😢😢

Kid uyanışını kullanınca Linlin elindeki Napoleon'u bile kendisinden ayıramıyor. Artık hiç bir kılıç ustasının Kid karşısında şansı yok. Kaido'nun da Kanabosu metal ise o bile silahını elinde tutamaz. Mihawk yada Zoro'nun şuan için Linlin ve Kaido kadar fiziksel güce sahip olması imkansız.
Çok doğru hakkatten .Senaryo gerekliliği olmasa Kid tüm kılıç ustalarını etkiler ki Big Mom beden olarak serideki en güçlü insandır .Kılıççıların antisi adam

Birşey sormak istiyorum Law BM 'nin irade gücü fazla diye etki edemedi ama Kid meyve gücünü kullanabildi Kid 'in irade gücü BM'ye yakın olabilirmi ?

Yıllarını seriye vermiş adamlar sırf "kidd zoro'dan güçlü" demek için hurdayla yonko dövmesini kabullenip birde övüyor mu?.. hakikaten yahu boşverin onu bunu, bırakın zoroymuş luffymiş kılıçmış felan, adam haki basmadan demir fırlatarak yonko indiricek.. 5 yaşında devlerle dövüşen, kaya gibi sağlam savunması olan bir yonkoyu "haki basmadan" hurda atarak dövecek.. hakikaten bunu nasıl kabullenebiliyorsunuz ya? birde üzerine bunu nasıl savunuyorsunuz? Yazık değil mi verdiğimiz onca seneye? bu muydu yani beklediğimiz, yonko gücü dediğimiz şey..😢😢😢
Yonkoyu nasıl indirir bilemiyorum da Zoro'yu artık çok rahat indirir. Linlin'in karşı koyup elinde kılıcını tutamadığı yerde mazallah kılıç Zoro'nun boğazına bile kaçabilir.

Her seferinde tüm hakiyi çekiyorsa senin için daha kötü. Bu demek olur ki Zoro'nun tek seferde koymasının mümkün olmadığı hakiyi silah tek seferde onun içinden alabiliyor.
Zoro zaten şimdiye kadar kolu o hali alacak kadar haki koymadı hiçbir saldırısına. Tartıştığımız konuya bakarsan eğer. Savunduğun şey Enma'nın haki çekeyim ama bir miktar çekeyim demesi. Ve o kolun aldığı hale bakarsan pek haklı sayılmazsın.

Zoro zaten şimdiye kadar kolu o hali alacak kadar haki koymadı hiçbir saldırısına. Tartıştığımız konuya bakarsan eğer. Savunduğun şey Enma'nın haki çekeyim ama bir miktar çekeyim demesi. Ve o kolun aldığı hale bakarsan pek haklı sayılmazsın.
Savunduğum şey Enmanın habersiz çekebileceği hakinin bir sınırı olduğu. Senin tezinin zayıf olduğu nokta iseuffy hakisini bitirince bayılırken Zoronun tüm hakisinin çekildiğini iddaa ettiğin yerde sadece kolunun incelmesi. Kolun icelme nedeni bence hakinin habersiz kaybedilmesidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık