Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Savunduğum şey Enmanın habersiz çekebileceği hakinin bir sınırı olduğu. Senin tezinin zayıf olduğu nokta iseuffy hakisini bitirince bayılırken Zoronun tüm hakisinin çekildiğini iddaa ettiğin yerde sadece kolunun incelmesi. Kolun icelme nedeni bence hakinin habersiz kaybedilmesidir.
Tüm hakisinin çekildiğini iddia etmedim ben. Çekebildiği kadarını çekiyor ve kral haki yok dedim.

Sizin iddianız doğru olsa kral haki de çeker, olay bu kadar basit.

Fanların göznde Zoro'nun söylediği:

Zoro: Kral haki bastım artık adam olmuştur.

Gerçekte olan:

Zoro: Demek ki Oden bu kadar haki çekilirken bile seni tüy gibi hissediyordu. Yoksun olduğum şey kendi gücüm. O zaman hakimi nasıl stabilize etmeliyim? Yok böyle daha iyi.

Bir kaç bölüm sonra:

Zoro, bu savaş uzarsa kılıç canımı alacak.

Bu ifadeleri hakiyi kendisi ekleyen adamın sözleri olarak hayal edebiliyorsunuz yani.

Enma'nın kral haki ile alakası yok. Kral haki ile alakası olsa 3,5 kere haki çektiğinde kral haki çekerdi.

Enma haki istiyordu, istediği hakiyi Zoro'dan habersiz çekince de hiç kral haki çekmedi, Zoro olayı çözüp kral hakiyi basıyor. Olayı çözdüğünü de bize gösteriyor. Ama bu tartışmayı seninle yapmak anlamsız. Kılıcın kral haki çektiği bir kere yok size kalsa kral haki kullanma ustası kılıç xD
Zoro daha kendinde kral haki olduğunu bile bilmiyor nasıl kullanacak acaba? lufy bunun egitimini aldı da öyle kullanıyor zoronun kullanabilmesi içinde oda böyle bir yol yaptı millet kılıç zoroyu yönlendirdi diye zoro fanlarını dalgaya alınca böyle konuşmaya başladınız.
Bu kadar fan kafasıyla yorum yapılmaz.
Forumda kalite bitti yeminle.

Neler olacağını bilmiyorum Aralardan önce iyi bir bölüm geliyor, aradan sonra ise bayağı durağan bir bölüm geliyor. Bu kez de durağan bir bölüm geleceğini düşünüyorum.

Zoro daha kendinde kral haki olduğunu bile bilmiyor nasıl kullanacak acaba? lufy bunun egitimini aldı da öyle kullanıyor zoronun kullanabilmesi içinde oda böyle bir yol yaptı millet kılıç zoroyu yönlendirdi diye zoro fanlarını dalgaya alınca böyle konuşmaya başladınız.
Zoro Kaku ile dövüşürken de aynı iradeyle 9 kılıç stilini kullandı. O da kral haki kullanımıydı aslında. Seride timeskip öncesi de tayfa farkında olmadan haki kullanıyor ama bu açıklanmıyor. Kaido'ya 9 kılıç tekniğini kullandığında Kaido söylemese biz yine bilmeyecektik kral hakisi kullandığını

Zoro Kaku ile dövüşürken de aynı iradeyle 9 kılıç stilini kullandı. O da kral haki kullanımıydı aslında. Seride timeskip öncesi de tayfa farkında olmadan haki kullanıyor ama bu açıklanmıyor. Kaido'ya 9 kılıç tekniğini kullandığında Kaido söylemese biz yine bilmeyecektik kral hakisi kullandığını
Yav ne kral hakisi Allah aşkına daha normal haki bile kulanamıyordu adamlar iyice saçmaladınız he.Zoro aslında doğmadı kral hakisi ile kendini bilinçsizce oluşturdu falan deyinde kurtulalım :hhh:

Zoro'nun Kral Haki'yi kullanması Enma'nın değilse bile Wado ichimonji'nin işidir. Yanılmıyorsam Enma'yı ilk kullanırken Hitetsu alışmanın nedeni iki kılıcında aynı kişi tarafından dövülmesidir diyordu :p

Luffy kral haki eğitimi almadı nerede almış ? Eğitilemez dedi hatta adam.
Ne dediğini bilmiyorsun konuşuyorsun işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık