Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030: Her Şeyin Geçiciliği

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 95 37.4%
  • Orta

Kullanılan: 70 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 89 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanjuro neden ve nasıl hayatta kalsın diye kendine sorduğunda nasıl evet verebilir bir adam her şeyden önce bunu merak ediyorum ben. Yani pell'i öldürmedin anladım iyi karakter gelecekte desteğe gelecek falan ama Kanjuro niye mesela? Öldü işte arkasından sövmeyi bile akıl etmedi kimse. Öldü lan işte. Öylece öldü sadece öldü haybeye öldü. Niye ölü kalmadı bu adam öl lan hemen ölsene öl öl öl

Kanjuro neden ve nasıl hayatta kalsın diye kendine sorduğunda nasıl evet verebilir bir adam her şeyden önce bunu merak ediyorum ben. Yani pell'i öldürmedin anladım iyi karakter gelecekte desteğe gelecek falan ama Kanjuro niye mesela? Öldü işte arkasından sövmeyi bile akıl etmedi kimse. Öldü lan işte. Öylece öldü sadece öldü haybeye öldü. Niye ölü kalmadı bu adam öl lan hemen ölsene öl öl öl
Dur daha Kanjuro 636363 kere daha Oden kılığına girip bizimkileri kekleyecek :rolleyes:

Mesela şuan herhangi biri lastik yada Ope Ope yese, Luffy-Law gibi kullanabilmesi imkansız. Mıknatıs için hurdalığa kendini 1 ay kapatsan Kid kadar kullanırsın bu meyveyi :D Kullanım çeşitliliği yönünden zayıf. Uyanışı çok güçlü göründü bana, yinede teknik üzerine teknik yapma olasılığı yok. Dümdüz bir meyve işte.Tam off panel için tasarlanmış :D
Tıp bilgisi olan biri yese bence Law kadar kulllanabilir ama lastiği kullanmaları cidden zor.

Tıp bilgisi olan biri yese bence Law kadar kulllanabilir ama lastiği kullanmaları cidden zor.
Onu bunu bilmem meyveyi çocukken yiyeceksin aga :a:

Mesela Sanji çocukken lastiği yese hiç ellerimi kullanmam moduna falan girmezdi.Luffy gibi kafa, yumruk Allah ne verdiyse dalardı.Yani teknikleri meyveye göre şekillenirdi, zamanla Luffy gibi gearları keşfederdi.

Sanji şuan yese lastiği, tekmelerini kuvvetlendirmek için kullanır.Bir nevi meyveyi kısıtlamış olurdu. Aynısı Ope Ope içinde geçerli çocukken Sanji bu meyveyi yese Tıp bilgisini istemeden geliştirirdi. Şimdi yese sadece shambles kullanır heralde. Ama Ope Ope'yi çözmesi, lastiğe göre daha hızlı olurdu gibi geliyor.

Sanji şuan Kid'in meyvesini yese, 3-5 aya kalmaz Kid kadar kullanıyor olurdu meyveyi.

(Sanji örneği verdim çünkü bu karaktere yakışmayan bir şey yok.Zoro'yu lastik düşünemiyorum :D )

Kid'in ya da Law'ın uyanışı açması kadar normal birşey yok, sınırlarını zorlayana kadar kullanmışlar meyve hakkında geliştirebilecekleri bir şey kalmamış. Mesela Karasakal'ın deprem meyvesini uyandırması absürt olabilirdi.Sonuçta 2 sene + 4 arc oldu daha meyveyi yiyeli. Ne yaşadı ki 2 senede uyandırsın ?

Bu yazdıklarım sadece tahmin.Keşke şeytan meyveleri hakkında daha çok şey bilsek :/

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık