Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030: Her Şeyin Geçiciliği

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 95 37.4%
  • Orta

Kullanılan: 70 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 89 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda ve manga sayılarında analiz yapan kaliteli 3,4 arkadaşın yorumları var gerisi sidik yarışı her hafta zoro daha çok uçmuş luffy az uçmuş bilmem ne sıkılmadınız mı arkadaşlar sizin yaptığınızın bir sonucu yokki. Vallahi sıkıldım sanji döver zoro dövemez luffy daha iyi muhabbetlerinden. Herkes istediğini yazmakta özgür tabii ki ama o güzel yorumlarınızı daha yararlı kullansanız iyi olmaz mı?
Luffy ikisini bir düver.:D

Rakibide mıknatıs yapması gerekiyor o dediğin için, uyanışını daha yeni kullandı.Belkide yapar bu şekil birşeyler. Ana'nın saldırılarını durduramasa bile yavaşlatır, alacağı hasarı azaltır. Benim asıl demek istediğim Luffy g2-g3 gibi tekniklerle kendi vücudunu modifiye ederken.Kid, etrafındakileri şekillendiriyor. Saldırıları benzer gibi görünsede aslında çok farklılar Kıyaslarken bu yönden bakmak lazım.

Law'ın hakisi yetse Big mom'a ayak üstü ameliyat yapar zaten. Haki yetmiyor :D
Evet farklılar ama cidden bu kadar iyi bir meyve demir yumruk ve robot yapımı harici bir şeyde kullanılamaz mı? Uyanışa girdiği yazarken aklıma geldi aslında ama çok takmadım. Bu adam Asta gibi bir kılıcın üstünde uçabilir bile.

Forumda ve manga sayılarında analiz yapan kaliteli 3,4 arkadaşın yorumları var gerisi sidik yarışı her hafta zoro daha çok uçmuş luffy az uçmuş bilmem ne sıkılmadınız mı arkadaşlar sizin yaptığınızın bir sonucu yokki. Vallahi sıkıldım sanji döver zoro dövemez luffy daha iyi muhabbetlerinden. Herkes istediğini yazmakta özgür tabii ki ama o güzel yorumlarınızı daha yararlı kullansanız iyi olmaz mı?
Ne güzel yazıyorsun ''herkes istediğini yazmakta özgür''. Tabi forum kuralları çerçevesinde...

Eminim ki bu kadar uzun süredir takip etmeseydim seriyi bu bölümden sonra bırakırdım. Artık One Piece'den beklentilerim yüksek olmamasına rağmen nasıl şaşırtıyor Oda helal olsun.

Law'ın uyanışı bu ataksa Dof'a karşı kullanmak istememesi mantıklı. Kroom'u hazırlayıp kılıca sürmesi vakit alıyor. Ayrıca bu atağı sadece rakibine saplayınca gerçekleştirebiliyor. Yani Dof'a tutturacağından emin olmalı. Ek olarak, bir nevi room'u kullandığı için atak bitene kadar başka bir room yapamıyor. Bu yüzden adamın yanına ışınlanıp ani saldırı yapması mümkün değil. Bunların üstüne enerji harcama muhabbetleri var. Çok spesifik durumlarda işe yarayan bir teknik olduğu için Law'ın daha önce kullanmaması gayet anlaşılır.

Kid'in uyanışı Law'ın ki kadar spesifik değil ama yine de kullanımı zor. Birincisi rakibin dibine girmeli. İkincisi etrafta yeterli miktarda metal olmalı. Üçüncüsü rakibin dibinde olduğu için gelen metallerden kendini korumalı. Son olarak uyanış çok enerji yaktığı için meyvesine güvenerek kendini koruması mümkün olmayabilir.

İki uyanışında en büyük zayıflığı tek hedefe uygulanan tek atımlık teknikler olması. Yani birden fazla düşmanın olduğu durumlarda kullanamazlar. Öte yandan Kata ve Dof'un uyanışları grup savaşlarında etkili olacak yetenekler. Açıkçası uyanışlar arası çeşitlilik farkı hoşuma gitti. Umarım Wano arkı bitmeden diğer karakterlerinde uyanışlarını görürüz.

Eiichiro Oda hep benim ve diğerlerinin hoşuna gitmediği bir şey yaptığında bi bildiği var diyorum. Sonuçta adam boru değil, bir bildiği vardır. Eğer benim ve diğerleri kadar bile düşünemiyorsa One piece diye bir seriden haberdar olmazdık. Bu yüzden vardır Oda'nın bir bildiği deyip geçelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık