Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030: Her Şeyin Geçiciliği

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 95 37.4%
  • Orta

Kullanılan: 70 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 89 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu bunu bilmem meyveyi çocukken yiyeceksin aga :a:

Mesela Sanji çocukken lastiği yese hiç ellerimi kullanmam moduna falan girmezdi.Luffy gibi kafa, yumruk Allah ne verdiyse dalardı.Yani teknikleri meyveye göre şekillenirdi, zamanla Luffy gibi gearları keşfederdi.

Sanji şuan yese lastiği, tekmelerini kuvvetlendirmek için kullanır.Bir nevi meyveyi kısıtlamış olurdu. Aynısı Ope Ope içinde geçerli çocukken Sanji bu meyveyi yese Tıp bilgisini istemeden geliştirirdi. Şimdi yese sadece shambles kullanır heralde. Ama Ope Ope'yi çözmesi, lastiğe göre daha hızlı olurdu gibi geliyor.

Sanji şuan Kid'in meyvesini yese, 3-5 aya kalmaz Kid kadar kullanıyor olurdu meyveyi.

(Sanji örneği verdim çünkü bu karaktere yakışmayan bir şey yok.Zoro'yu lastik düşünemiyorum :D )

Kid'in ya da Law'ın uyanışı açması kadar normal birşey yok, sınırlarını zorlayana kadar kullanmışlar meyve hakkında geliştirebilecekleri bir şey kalmamış. Mesela Karasakal'ın deprem meyvesini uyandırması absürt olabilirdi.Sonuçta 2 sene + 4 arc oldu daha meyveyi yiyeli. Ne yaşadı ki 2 senede uyandırsın ?

Bu yazdıklarım sadece tahmin.Keşke şeytan meyveleri hakkında daha çok şey bilsek :/
Aksine Karasakal uyandırsa garipsemem ben. Bu adam meyveler hakkında şu ana kadar gördüğümüz herkesten bilgili gibi. 2 meyve yiyen tek kişi. Belki 3. yü de yedi ya da yiyecek.

Aksine Karasakal uyandırsa garipsemem ben. Bu adam meyveler hakkında şu ana kadar gördüğümüz herkesten bilgili gibi. 2 meyve yiyen tek kişi. Belki 3. yü de yedi ya da yiyecek.
Bilgili olmak yetecek mi uyanış için ? Pratik hiç mi önemli değil ? Luffy 4. vitese nasıl geçebileceğini bilseydi, 2. vitese geçmeden bu güce erişebilir miydi mesela ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık