Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024: Önemsiz Biri

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 197 71.9%
  • Orta

Kullanılan: 50 18.2%
  • Kötü

Kullanılan: 27 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyveyi yemeden bir kaç deneme yapsa zaten çıkarırdı ateş. Boş yere yüzme hakkı alınmış. Kazığın alasını yemiş
Logia meyvesi bedavaya gelmiş sen kazık diyon. "Herkes Sanji mi biryerlerinden ateş çıkarsın." diyecektim bu bile ateşin sıradanlığını herkeste olduğunu gösteriyor. Bu yüzden vazgeçtim.

Ben Oden'im muhabbeti altından çok farklı birşey çıkabilir gibi geliyor bana. Yani bizim zannettiğimizden daha ileri bir durum.

Ben bölümü çok sevdim güzel bölümlerden di Yamato da kral haki olmasına sasirmadim olmasada şaşırmazdım . Seride iyi kötü bir motivasyonu olan karakterler hiç birşey yapmasalarda gucleniyor arkadaslar anlayin bunu artik!! .Yok güç dengeleri değişti. Yok abi dıyık yıyırık gıçlınıyırlırdı emek vererek guclenenlere ne oldu zoro sanji bunlar bi tarafını yırttı hülooooo diye ağlayanlarla. Karakterin neden güçlü olduğunu 10 bölüm flashbackle açıklayınca da ıbıcım zoro nırdı luffy nırdı bı seride ana kırıktırlır vırdı ınıttık oda diyenler akraba olabilir bence. Çünkü yazarlerken aynı böyle dişlerini sıkıyorlar hissediyorum hahahaha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık