Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024: Önemsiz Biri

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 197 71.9%
  • Orta

Kullanılan: 50 18.2%
  • Kötü

Kullanılan: 27 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato muazzam bir karekter olmuş. Pek öyle gözükmese de kaido ve yamato bence birbirlerini bildiğin baya baya seviyorlar ben öyle hissettim nedense. Yamatoya şu an sahip olduğu iradeyi kaido bildiğin bilinçli bir şekilde aşılamış gibi. Baba kız bir elmanın iki yarısı gibi resmen saygı duydukları adama kadar her şeyleri aynı

Bölüm fena değildi. Aslında bölümde pek bir şey olmadı ama bu kez olan şeylerin ilgi çekiciliği bölümü taşımış.

-Gene Usopp gene PR. Gene arc sonu yaptıkları yüzünden olması gerekenden çok daha fazla ödül alıp ağlayacak :D. Bir Milyarı bile geçebilir dasffasdfasdf
-

-Kaido hakkında Yamato ile olan diyaloğundan Kaido'nun tam gücüyle saldırdığını söyleyenler olmuş. Ama bence bu biraz yanlış bir bakış açısı olabilir. Çünkü bu evrende düşmanlar gerçekten öldürmek istediği kişilere bile öyle hemen tam güçleriyle saldırmazlar. Bu konudaki mantık taaa Doğu Mavi zamanlarında Mihawk tarafından ortaya kondu ilk olarak ve bunun uygulamasını da pek çok kez gördük. Yani düşmanlar kendilerinden zayıf gördükleri karakterler için her şeylerini ortaya koymazlar öyle. Onları yenebileceklerini düşündükleri bir miktar yeterlidir bu miktar ölümcül de olabilir.

-Bu bölümden sonra Yamato'nun Zoro ve Sanji'den güçlü olduğunu iddia edenler bayram etmiş. Ama şimdi bakın arkadaşlar bizlerin Yamato Sanji'den güçsüzdür(en azından benim) deme sebebimiz karakteri küçümsememizden değil tayfa içi 1000 bölümdür süren güç dengesinin 30 bölüm önce ortaya çıkmış bir karakter uğruna hiç edilmeyeceğine olan inancımızdan kaynaklanmaktadır. Bakın bunu hep söylüyorum Oda kendi serisi için çok muhafazakar bir yazar. 1000 bölüm geçti en ufak karakter gelişimi yok. Olanlar da göze çarpmayacak kadar az. Karakterler de tayfadaki yerleri de hiç değişmiyor. Hani final zamanlarına kadar bu şekilde getirdiyse bu aşamadan sonra da değişime uğratmaz. Zoro ikinci adam Sanji de onunla rekabet eden 3. adam. Benzeri düşünceler zaman atlamasından sonra Sanji'nin seviyesi hakkında da dile getirildi. Ben ve benim gibi düşünenler ise gene bu konudaki benzeri argümanlarla Oda'nın bir şekilde punduna getirip Sanji'yi Quenn ile savaştıracağını iddia ettik. Mantıklı mıydı? Değildi ama oldu işte. Yani bu durumda iki opsiyonumuz var.

1. Yamato tayfaya gelmez
2. Bir şekilde Sanji ve Zoro gene de Yamato'nun önüne geçer.

-Zoro'nun geçmişi Wano'ya bağlanacak. Ama hikayesel olarak sanki bu aşamada değil de daha erken çıksaydı daha iyi olurdu. Zoro'ya savaşırken ek bir motivasyon gelirdi. Bunun sebebi Zoro'nun babasının hikayesinin Kaido ve Yamato'nun hikayesine göbekten bağlı olması olabilir ki zaten Yamato'nun çocukluğunda da karşılaşıyorlar. Yalnız 20 yıl önceyse bu olay o sırada Zoro 1 yaşında demektir. Hala Wano'dadır belki de. Acaba sonraki bölümde Yamato bebek Zoroyla karşılaşır mı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık