Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1020 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çatı dövüşünü baştan açıp okudum. Luffy çok iyi işler yapmış. Amiral seviyesi denebilir. Zoro da iyi iş çıkarmış. Ancak ilk etapta Enma'ya özel bir vurgu yapılmış. Daha sonra Zoro dragon twisterla Kaido'nun twisterını karşılayıp Kaido'yu kesmesiyle beraber Enma odağını kırıyor.
Her ne kadar çok iyi işler yapsa da, hala çatıda işinin bitmediğini düşünmeye başladım.
Enma'yı maksimum seviyede aktive edip kral hakili bir saldırı tadından yenmez. Kaido'ya hadi o olmadı King'e böyle bir saldırı yapmalı.
Kaido'ya yaptığı saldırıda hala sadece Enma'ya efekt basılmış nasıl odaktan ayrıldı hayret.:(

Ben biliyordu demedim.Mangaka biliyormuş gibi konuşturdu bizde oradan anladık kral haki olduğunu dedim.Baksana Brook bile anlamış olayını.Ama sonra Zoro’ya o da ne dedirtiyor.İki farklı arcta çelişkiler içinde Oda.Yada buna bug demeyelim retcon yada karar değişikliği diyelim.
Zoro Brook öyle diyince saçmalama diyor. Hemen Oda çelisti oldu. Forumun %90'ı şu an sahip değil ilerde açar şeklinde yorum yapıyordu yahu.:(

Çatı dövüşünü baştan açıp okudum. Luffy çok iyi işler yapmış. Amiral seviyesi denebilir. Zoro da iyi iş çıkarmış. Ancak ilk etapta Enma'ya özel bir vurgu yapılmış. Daha sonra Zoro dragon twisterla Kaido'nun twisterını karşılayıp Kaido'yu kesmesiyle beraber Enma odağını kırıyor.
Her ne kadar çok iyi işler yapsa da, hala çatıda işinin bitmediğini düşünmeye başladım.
Enma'yı maksimum seviyede aktive edip kral hakili bir saldırı tadından yenmez. Kaido'ya hadi o olmadı King'e böyle bir saldırı yapmalı.
Böyle bir durumda Hasan ölür kahrından o yüzden gerçekleşsin istemem.
Zoro Brook öyle diyince saçmalama diyor. Hemen Oda çelisti oldu. Forumun %90'ı şu an sahip değil ilerde açar şeklinde yorum yapıyordu yahu.:(
Reis, orada etrafın yıkılmasından bahsediyor sen ki hangi lafların hangi derinliklerine inmiş adamsın niye böyle yapıyorsun.

Böyle bir durumda Hasan ölür kahrından o yüzden gerçekleşsin istemem.

Reis, orada etrafın yıkılmasından bahsediyor sen ki hangi lafların hangi derinliklerine inmiş adamsın niye böyle yapıyorsun.
Brook ortalık sarsılınca Zoro'nun ofkelenmesi ile tam oaralel olduğu için öyle söylüyor Zoro da ben değilim saçmalama gibisinden konuşmuyor mu? Neyi savunuyonuz anlamadım.

Zoro kendisi haberi yok kral hakiye sahip olduğundan. Çünkü orada açıyor. Onun da farkında değil. Bunu açıklattırdınız helal olsun.

Brook ortalık sarsılınca Zoro'nun ofkelenmesi ile tam oaralel olduğu için öyle söylüyor Zoro da ben değilim saçmalama gibisinden konuşmuyor mu? Neyi savunuyonuz anlamadım.

Zoro kendisi haberi yok kral hakiye sahip olduğundan. Çünkü orada açıyor. Onun da farkında değil. Bunu açıklattırdınız helal olsun.
Zoro bende yok mu demiş orada ? adam ben yapmadım bunu biliyorsun demiş.

Bir şeyi savunan yok manga sayfası bu.

Güzel trollüyorsün :sapkali:

Saçmalama mı dedi ben hatırlayamadım.Ben değildim demişti sanki açıp bakarım.Brook nereden anladı peki vahiy mi inmiş ? Yoksa o kapasiteyi gördüğünden olmasın.
Bak, çarpıtıyorsun. Sanji diyor ki "demek bu yetenek/kapasite onda varmış", Zoro da "kaptanımdan bunu beklerdim" diyor.
Kim ne derse desin o arcta Zoro’nun öyle konuşması şüpheli bir durumdu.Birkaç ihtimale kapı açıyordu ama sonuç olarak bu şüpheden Zoro’da kral haki olduğunu tahmin etmiş olduk.O zamanlar açtığını bilmese bile.Yine brook offpanel olaylardan veya sözlerden bizim yaptığımız çıkarımı yaptı muhtemelen.Wano’da yanıldı ama kral haki salabileceği konusunda haklıydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık