Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1020 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizin OP'unuzda Zoro çok önceden kral haki açmıştı.:( Luffy kadar ustaydı. Üstüne konu açıldı bir sürü. Utanmadın mı şunu yazarken?:D
Yalnız Oda'nın şöyle bir açığını yakaladım.

Zoro balıkadam adasında Luffy kral haki patlatınca " Bu kadarını yapamasaydı ona kaptanım demezdim. " gibisinden bir cümle kuruyor.Buradan çıkardığımız sonuç Zoro'da kral haki olduğuydu.Hatta Brook bile bunu biliyordu sanki ve ada hareket edince kral haki patlattığını zannetti Zoro'nun.

Fakat Oda bey şimdi kalkmış diyor ki Zoro'nun kral haki açtığından haberi yok.

Ağam bizimle eğlenir bence. :D
Sürekli karar mı değiştiriyor o sahneleri mi unuttu bilemiyorum artık.Yada Zoro Sabo gibi hafızasını kaybetti.:hhh:

Zoro balıkadam adasında Luffy kral haki patlatınca " Bu kadarını yapamasaydı ona kaptanım demezdim. " gibisinden bir cümle kuruyor.Buradan çıkardığımız sonuç Zoro'da kral haki olduğuydu.Hatta Brook bile bunu biliyordu sanki ve ada hareket edince kral haki patlattığını zannetti Zoro'nun.

Sürekli karar mı değiştiriyor o sahneleri mi unuttu bilemiyorum artık.Yada Zoro Sabo gibi hafızasını kaybetti.:hhh:
@Alpamis bahane moduna geçiş yapalım.

Zoro orada hakiyi saldırıya koymanın farkında değil :ehe:

İkisi de alakasız.

Yalnız BAA Arc'da E. Oda dahil, Zoro bile Kral hakinin sadece adam bayıltmaktan ibaret olduğunu biliyordu.

Luffy çatıya Momonosuke'nin sırtında mı çıkacak birkaç bölüme öğreneceğiz bunu ama Momonosuke sevmediğim karakterlerden biri olsa da Kaido devrildiğinde, Mononosuke'nin de orada olması gerekiyor bence. Hem savaşın lideri hem de bu savaşın yapılma sebeplerinden birinin temsilcisi.

Momonosuke Kaido'yla savaşır demiyorum, Kaido huff huff yapsa yener Momo'yu ama Punk Hazard'da Luffy ve Law Kaido'yu indirmek için ittifak kurdu ve diğer taraftan, 9 Kızıl Kın ve diğer Kaido muhaliflerinin amacı da Wano'nun kapılarını açmak. Kaido'yu indirmek için iki tarafın temsilcisi de orada olmalı bence.

Momonosuke, ''Luffy seni yenecek ve Wano'nun kapılarını açacağız'' tarzında laflar eder, Kaido da ''iyi izle umut bağladığın adamı yeneceğim'' vb. laflar eder. Momonosuke'nin meyvesine vurgu yapılır ve Rob Lucci dövüşüne benzer bir şey olur, umarım.

İkisi de alakasız.
Evet alakasız balıkadam adasında Zoro’da kral haki olduğunu anlamamızı sağladı.Çok alakasızmış.
Yalnız BAA Arc'da E. Oda dahil, Zoro bile Kral hakinin sadece adam bayıltmaktan ibaret olduğunu biliyordu.
Bu senin düşüncen.Karakterler hakiyle ilgili bize yansıtılandan çok daha fazla şey biliyor ama mangada ağızlarından duyamıyoruz bunu.Birçok örnek var.İlk aklıma gelen Dof’un Luffy’e dikkat edin onda kral haki var demesi.Sağ solu belli olmaz kral hakiyle yapılabilecek çok şey var demeye getirdi üstü kapalı.Gerçekten de çok şey var.Daha Shanks’in kral hakiyle gemiye nasıl hasar verdiğini bilmiyoruz.

Evet alakasız balıkadam adasında Zoro’da kral haki olduğunu anlamamızı sağladı.Çok alakasızmış.

Bu senin düşüncen.Karakterler hakiyle ilgili bize yansıtılandan çok daha fazla şey biliyor ama mangada ağızlarından duyamıyoruz bunu.Birçok örnek var.İlk aklıma gelen Dof’un Luffy’e dikkat edin onda kral haki var demesi.Sağ solu belli olmaz kral hakiyle yapılabilecek çok şey var demeye getirdi üstü kapalı.Gerçekten de çok şey var.Daha Shanks’in kral hakiyle gemiye nasıl hasar verdiğini bilmiyoruz.
Aslında bariz bir şekilde Kral Hakinin bir güç olarak ortada olduğunu biliyoruz ama bunu saldırı gücü olarak harmanlanması Wano ile beraber oldu.

Balıkadam Adası'nda olan da Dressora'da olan da kapasite ile ilgili, çarpıtma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık