Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1020 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çatı dövüşünü baştan açıp okudum. Luffy çok iyi işler yapmış. Amiral seviyesi denebilir. Zoro da iyi iş çıkarmış. Ancak ilk etapta Enma'ya özel bir vurgu yapılmış. Daha sonra Zoro dragon twisterla Kaido'nun twisterını karşılayıp Kaido'yu kesmesiyle beraber Enma odağını kırıyor.
Her ne kadar çok iyi işler yapsa da, hala çatıda işinin bitmediğini düşünmeye başladım.
Enma'yı maksimum seviyede aktive edip kral hakili bir saldırı tadından yenmez. Kaido'ya hadi o olmadı King'e böyle bir saldırı yapmalı.

Balıkadam Adası'nda olan da Dressora'da olan da kapasite ile ilgili, çarpıtma.
Bende var ama sende yok sana kaptan mı diyeceğim mantığını bir düşün istersen.En azından bunun olma ihtimalini.Bu ihtimale parasını yatıranlar kazandı.
Çatı dövüşünü baştan açıp okudum. Luffy çok iyi işler yapmış. Amiral seviyesi denebilir. Zoro da iyi iş çıkarmış. Ancak ilk etapta Enma'ya özel bir vurgu yapılmış. Daha sonra Zoro dragon twisterla Kaido'nun twisterını karşılayıp Kaido'yu kesmesiyle beraber Enma odağını kırıyor.
Her ne kadar çok iyi işler yapsa da, hala çatıda işinin bitmediğini düşünmeye başladım.
Enma'yı maksimum seviyede aktive edip kral hakili bir saldırı tadından yenmez. Kaido'ya hadi o olmadı King'e böyle bir saldırı yapmalı.
Zoro Kaido’dan kral haki ekleme övgüsünü aldığında Enma odağının esamesi bile okunmuyordu.Kimse Enma’ya sırtını dayadı diyemez o yüzden.

Yalnız Oda'nın şöyle bir açığını yakaladım.

Zoro balıkadam adasında Luffy kral haki patlatınca " Bu kadarını yapamasaydı ona kaptanım demezdim. " gibisinden bir cümle kuruyor.Buradan çıkardığımız sonuç Zoro'da kral haki olduğuydu.Hatta Brook bile bunu biliyordu sanki ve ada hareket edince kral haki patlattığını zannetti Zoro'nun.

Fakat Oda bey şimdi kalkmış diyor ki Zoro'nun kral haki açtığından haberi yok.

Ağam bizimle eğlenir bence. :D
Sürekli karar mı değiştiriyor o sahneleri mi unuttu bilemiyorum artık.Yada Zoro Sabo gibi hafızasını kaybetti.:hhh:
Vallaha işte bir siz öyle yorumladınız. Ahahaha. :D

Hiç bir zaman Zoro'da kral haki vardır demedim, olsun da istemedim. Bedavadan sallıyorsun yine :ehe:
Bu konuda haklı @Alpamis . Redi Zoroda çıksın istemem Zoro soylu ya da önemli birinin oğlu falan da çıkmasın derdi hep. Zira Red için Zoronun ya da başka bir karakterin ne olduğundan ziyade Luffy'ye olabildiğince benzememesi önemli olan :D
Tabi ne acıdır ki hep yanıldı hep yanılıyor :) Son dayanak soy işi kaldı :oops:

@Alpamis bahane moduna geçiş yapalım.

Zoro orada hakiyi saldırıya koymanın farkında değil :ehe:
Zoro kral haki koydugunun zaten farkında değil. Kaido sen de mi sahipsin diyince, o ne diyon sen, sadece tüm gücümle en güçlü atağımı yaptım gibi bir şey diyor.

Yani kritik, nihai karar anı gibi bir durum olduğu için potansiyel devreye girdi açtı. Kendi de bilmiyor yaptığını.:(

Bu konuda haklı @Alpamis . Redi Zoroda çıksın istemem Zoro soylu ya da önemli birinin oğlu falan da çıkmasın derdi hep. Zira Red için Zoronun ya da başka bir karakterin ne olduğundan ziyade Luffy'ye olabildiğince benzememesi önemli olan :D
Tabi ne acıdır ki hep yanıldı hep yanılıyor :) Son dayanak soy işi kaldı :oops:
Soyunun bir yerlere dayanmasını bende istemiyorum. Klasiğin dışından birazcık çıksa fena olmaz...

Zoro kral haki koydugunun zaten farkında değil. Kaido sen de mi sahipsin diyince o ne diyon sen sadece tüm gücümle en güçlü atağını yaptım gibi bir şey diyor.

Yani kritik, nihai karar anı gibi bir durum olduğu için potansiyel devreye girdi açtı. Kendi de bilmiyor yaptığını.:(
Yok yauv biliyormuş işte MW öyle diyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık