Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1020 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saçmalama mı dedi ben hatırlayamadım.Ben değildim demişti sanki açıp bakarım.Brook nereden anladı peki vahiy mi inmiş ? Yoksa o kapasiteyi gördüğünden olmasın.

Kim ne derse desin o arcta Zoro’nun öyle konuşması şüpheli bir durumdu.Birkaç ihtimale kapı açıyordu ama sonuç olarak bu şüpheden Zoro’da kral haki olduğunu tahmin etmiş olduk.O zamanlar açtığını bilmese bile.Yine brook offpanel olaylardan veya sözlerden bizim yaptığımız çıkarımı yaptı muhtemelen.Wano’da yanıldı ama kral haki salabileceği konusunda haklıydı.
Kaku savaşında Ashura kullanınca da dedin mi bu Kral Haki diye? :ehe:

Zoro, bilinçli olarak Kral Haki kullanabiliyor ancak Kaido'ya karşı yaptığı tam güç saldırısına bilinçsiz bir şekilde ekledi. Ne de olsa saldırılara Kral Haki eklemek çok ileri seviye bir kullanım. Dolayısıyla, kullanmayı bilmesi ile artık çelişmiyor. Eğer TOEI element uydurmadıysa, bugünkü anime bölümünü baz alarak varılması gereken sonuç bu diye düşünüyorum.

Daha güzelmiş Brook kolpalamış demek ki. Siz hala neyi tartışıyonuz anlamadım. Zoro da kral haki öncesinde var mı diyorsunuz?
@Millennium Wizard Kral hakiye yorulacak bir kaç muhabbet var diyor. Ben hiç kral hakici değildim zaten son bölüm arşa çıkarmasaydı gücün etkisini hala da olmazdım.

Bir kaç yanlış hikaye yazdın sana onlar öyle değildir dedik o kadar tartışılan bir şey yok :ehe:

@Millennium Wizard Kral hakiye yorulacak bir kaç muhabbet var diyor. Ben hiç kral hakici değildim zaten son bölüm arşa çıkarmasaydı gücün etkisini hala da olmazdım.

Bir kaç yanlış hikaye yazdın sana onlar öyle değildir dedik o kadar tartışılan bir şey yok :ehe:
Ne yanlış hikaye yazdım. Muhabbet benzer. Zoro ben değildim demiş işte her halükarda. Attığın orjinal çeviridir büyük ihtimal. İlk çeviriden hatırladığımı söylemişimdir. Bu çeviri daha da netleştiriyor durumu Brook kolpalamış Zoro'ya göre.

Bahsedilen sahneleri de çoğu kişi öyle yormadı. Sonradan açacak denildi çoğunlukla öyle de oldu. Oda neyi celistirmiş?

Üye silindi 7459

Balıkadam adasında Zoro kral hakisi kullanan Luffy'ye
"Bu kadar büyük bir şeyi yapması iyi olur , yoksa onun yerine benim kaptam olmam gerekecekti."
diyor.
Buradan insanlar Zoro'nun kral hakisine sahip olduğunu düşünmüştü ki gayet doğal. Seriyi takip edenlerin %90'ı Zoro'da kral hakisi bekliyordu.
Brook sahnesinin olayı da bambaşka bir olay.
Zoro sinirlenip Queen'e bağırıyor ve yer sarsılıyor.
Brook da "Kral hakisi mi lan bu?" diyor.
Burada herkes o bölümü okuyunca "Zoro'nun kral hakisi hayırlı olsun." demişti. Bu çünkü Eiichiro Oda'nın klasik yaptığı iş olan Foreshadowing (Önden gösterme gibi bir şey sanırım tam türkçesi) var.
Ama burada var olan şey kral hakisi değil. Zoro "Bu ben değilim." diyor. Çünkü bu sarsıntının sebebi Kaido.
Asıl olay bundan sonra kopuyor zaten. Zoro kral hakisiyle Kaido'ya saldırıyor ama KENDİSİNİN GENE HABERİ YOK.
Brook olayında bazı arkadaşlar "Zoro yapmadığından emin olduğu için kral hakisine sahip olduğunun farkında." diye yorumluyor ama Kaido vs Zoro olayı tamamiyle bozuyor onu. Çünkü orada gerçekten kral hakisini kullanıyor ve kendisi kullandığının farkında değil.

"Bu kadar büyük bir şeyi yapması iyi olur , yoksa onun yerine benim kaptam olmam gerekecekti."
diyor.
Buradan insanlar Zoro'nun kral hakisine sahip olduğunu düşünmüştü ki gayet doğal. Seriyi takip edenlerin %90'ı Zoro'da kral hakisi bekliyordu.
Burada herkes o bölümü okuyunca "Zoro'nun kral hakisi hayırlı olsun." demişti. Bu çünkü Eiichiro Oda'nın klasik yaptığı iş olan Foreshadowing (Önden gösterme gibi bir şey sanırım tam türkçesi) var.
Ama burada var olan şey kral hakisi değil. Zoro "Bu ben değilim." diyor. Çünkü bu sarsıntının sebebi Kaido.
Asıl olay bundan sonra kopuyor zaten. Zoro kral hakisiyle Kaido'ya saldırıyor ama KENDİSİNİN GENE HABERİ YOK.
Brook olayında bazı arkadaşlar "Zoro yapmadığından emin olduğu için kral hakisine sahip olduğunun farkında." diye yorumluyor ama Kaido vs Zoro olayı tamamiyle bozuyor onu. Çünkü orada gerçekten kral hakisini kullanıyor ve kendisi kullandığının farkında değil.
Aynen güzel açıklamışsın.İnsanda uyandırdığı algı bu yöndeydi.Kendi manga karakterine bile öyle düşündürmüş Zoro hakkında.Ben bu sebeple Oda’yı suçluyorum.Önce Zoro’nun kral haki açtığından haberi var şeklinde verecekti sonra değişiklik yaptı diye.Çünkü Oda bu konuda kararsız kalmış gibi duruyor balıkadam adasından beri.

Zoro ne üzmüş be... Sen Kaido'yu göremeyecek de, Komutanla dövüşürse de teke tek olmaz de, Who's Who falan de, şimdi de Kral Haki üzerinden vurmaya çalış milleti. asdas
diyor.
Oda kötü bir yazar. İçten patlamalı, aura gibi vücudu sarmalı silahlanma hakisi teknikleri varken, Garp koka ile Chinjao'nun karşısına çıkıyordu. Antrenman için bide dağ yok etmiş. Bak sen şu işe... Bu arada aura gibi sarma işlemini Hyogo bile yapıyor. Çok saçmalık var teknikler konusunda. Aklına geldikçe, seriye ekliyor Oda efendi. HxH gibi hiçbir şey baştan belli değil.

Orada Zoro saldırıya eklemekten bahsediyor diye de çevirebilir, o zaman yeni açmış diye de gösterebilir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık